Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Alufelgi, opony i zawieszenia

Felgi Kute, magnezowe. Nowe, gwarancja, lakier dowolny.
    przez paulinadmg,
    2008-11-20 13:58:00

witajcie.jak w temacie, więc krótko.Tutaj moje aukcje:szerokości!

przez mily007,
    2008-11-20 14:11:29

Fajne masz bajki na tej aukcji napisane, ale spoko powodzenia ze sprzedaza :wink:

przez paulinadmg,
    2008-11-20 16:38:49

dzięki Imrst, a co uważasz za baśń ?może treść nie jest inżynierska, ale ma też przekonać naszego \"Kowalskiego\" aby zainteresował się felgami tego typu. A kto zna kuty materiał nie muszę go przekonywać, cena powinna go przekonać do zakupu.Odpisz, chcę poznać konstruktywną krytykę.fakt, dostrzegłem już pierwsze błędy w wartościach nacisku, tony zamiast kg.

przez ~Guest,
    2008-11-20 16:59:27

Owszem kute są mocne... ale opis jest trochę przesadzony, w sensie ukoloryzowany. Oby jakiś klient który uszkodzi felgę, nie wyskoczył do was kiedyś z roszczeniami, że towar nie ma takich właściwości o jakich zapewnialiscie, tzn. jednak jest zniszczalny I jeszcze jedna sprawa - napisałeś ile % lżejsze od stalówki a ile od alufelgi. Chyba tam się jakaś nieścisłość wkradła, bo rzadko kiedy stalówka będzie lżejsza od alufelgi (i nie mówię to o wyrobach felgopodobnych made in china).Kiedyś już spotkałem się z tą ma...więcej

przez mily007,
    2008-11-20 18:06:46

Tak jak Manx napisal tresc jest bardzo mocno przesadzona. Zacznijmy wiec od poczatku:Felgi Kute - inaczej nazywane pancerne - to felgi których nie można pogiąć, zniszczyć uderzając w nie, odkształcić trafiając w głęboka dziurę w drodze.Rozumiem, ze jezeli kupie felgi od Ciebie i jednak jakims cudem zostana uszkodzone to zwrocisz mi pieniadze?Podczas produkcji materiał wytłaczany jest prasa pod naciskiem do 30.000 ton. Następnie z kawałka sprasowanego aluminium wykuwana jest felga. W tym momencie 85% materiału st...więcej

przez paulinadmg,
    2008-11-20 20:56:30

edit

przez mily007,
    2008-11-20 21:23:07

\'Bartixr\']lubie konstruktywna krytyke Manx , dzięki ! napisał(-a):Tak myslalem, podyskutujemy, a Ty sobie gratis poprawisz aukcje na allegro i usuniesz z niej bledy \'Bartixr\']- Mysle ze nie doczytałes do konca akapitu: „Powstałej w ten sposób felgi nie da się uszkodzić podczas normalnego użytkowania. „ napisał(-a):Swoboda wzornictwa jest ograniczona, dlatego, ze producent tych felg uzywa starych technologii, zobacz co potrafi Rays czy BBS, wzory ich felg sa duzo duzo duzo bardziej skomplikowane \...więcej

przez paulinadmg,
    2008-11-20 21:39:02

autocenzura

przez mily007,
    2008-11-20 21:49:15

[quote name=\'Bartixr\']\"I co, nadal uwazasz, ze gdybym przejechal sie na nich bez opony to nic by im sie nie stalo? Bajki Panie, bajki. \"TAK !( a co tyczy sie \" auto traci troche na przyczepności\" zartobliwa gra słów, celowa aby wprowadzić troche humoru. Nie wszyscy jednak muszą to zrozumieć)I nadal nie wiem, czy jezeli zaloze felge bez opony i ja w ten sposob zniszcze to oddasz mi pieniadze albo wymienisz na inna felge?\'Bartixr\']Odsyłam napisał(-a):Duza kwestia na jakich oponach jedziesz, felga i opona r...więcej

przez sawyer233,
    2008-11-20 21:52:28

[quote name=\'Bartixr\']Jeśli ma kolega ochotę dyskutować to chetnie w drugim miejscu, gdyż nie każdemu będzie się chciało czytać tyle niewartościowych Pana wywodów.Nie zaśmiecajmy forum.Nie rozumiem skąd ten atak, pewnie PAN handluje Felgami Kutymi i boi się konkuenrcji.Pozwolę sobie \"zlekceważyć\" Pana posty w tym dziale. Zapraszam na Priv.nie nie nie nie. chetnie poczytam. i jestem pewny, ze nie tylko ja

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 10
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij