Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Kupno samochodu - kredyt czy leasing?

Mały dylemat. Zanim wyjedziesz z salonu wymarzonym autem, musisz sfinansować jego zakup. Jeżeli nie płacisz gotówką, do wyboru masz dwie możliwości: kredyt samochodowy bądź leasing. O opłacalności jednej czy drugiej opcji bynajmniej nie decyduje wysokość raty.

Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2009-12-17 15:24:54

Mały dylemat. Zanim wyjedziesz z salonu wymarzonym autem, musisz sfinansować jego zakup. Jeżeli nie płacisz gotówką, do wyboru masz dwie możliwości: kredyt samochodowy bądź leasing. O opłacalności jednej czy drugiej opcji bynajmniej nie decyduje wysokość raty.

przez ~samochodowy,
    2009-12-18 13:25:39

Czy kredyt czy leasing wybralbym w tym celu GetinBank. Troche zaczalem sie rozgladac bo chce rowniez kupic jakies swieze auto, z tego co sie zorientowalem to w Getin maja najlepsze warunki, a do tego ten bank polecal mi znajomy, ktory siedzi w branzy sprzedazy aut.

przez ~anulka,
    2009-12-18 13:37:58

\'samochodowy\' napisał(-a):Czy kredyt czy leasing wybralbym w tym celu GetinBank. Troche zaczalem sie rozgladac bo chce rowniez kupic jakies swieze auto, z tego co sie zorientowalem to w Getin maja najlepsze warunki, a do tego ten bank polecal mi znajomy, ktory siedzi w branzy sprzedazy aut.A jak wygląda w getinie kredyt na używane auta? Też jest ok? Bo podobno getin dominuje na rynku pod tym względem, ale ja niestety nie znam nikogo, kto brałby tam kredyt.

przez ~maluda,
    2009-12-20 21:48:16

No ja chciałam jakis kredyt na auto, ale jeśli na firme to właśnie nie wiem czy nie wziąć w leasing?a jak tam to gdzie najlepiej??

przez ~Romek,
    2009-12-21 11:51:37

\'maluda\' napisał(-a):No ja chciałam jakis kredyt na auto, ale jeśli na firme to właśnie nie wiem czy nie wziąć w leasing?a jak tam to gdzie najlepiej??Ja bym zdecydowal sie na Twoim miejscu na getin, lider w tej branzy

przez ~tyrek,
    2009-12-21 19:59:15

dziwne te kody tutaj...a odnosnie leasing, to na firme przede wszystkim jezeli sie ma. o potwierdze, ze getin liderem w branzy, a na dodatek szybka decyzja i na prawde latwy wniosek bez zbednych formalnosc

przez ~Alberto,
    2010-06-11 18:54:18

O getinie opinie są różne, ja skorzystałbym z wyceny brokera, jak nie chcesz wychodzić z domu to internetowego (no. net4car) Jest cała masa argumentów za lesingiem jak i kredytem, wszystko zależy od sytuacji, możliwości finansowych firmy czy osoby fizycznej itd...

przez ~pozyczkipl,
    2017-01-12 00:35:19

Pożyczki Pozabankowe, Natychmiastowa Decyzja Każda firma pożyczająca posiada procedury odzyskiwania wierzytelności, które wobec klientów z premedytacją unikających spłaty, z reguły powodują wszczęcie postępowania windykacyjnego, które może zakończyć się rozprawą sądową z nakazem komorniczym. Niedotrzymanie terminów spłaty pożyczki daje także możliwość umieszczenia negatywnego wpisu w Biurach Informacji Kredytowych. pożyczka Kraków Pożyczka hipoteczna przeznaczona jest dla dużych sum i w większości banków min...więcej

przez ~Darren,
    2017-02-02 10:35:59

Szukasz bardzo prawdziwego kredytu? W przystępnej stopy procentowej? Przetworzone w ciągu 2 do 5 dni roboczych. Czy zostały odrzucone stale przez swoich banków i innych instytucji finansowych? Oto legit ofertę, ponieważ kwestia kredytu i bezpieczeństwa jest czymś, że klienci są coraz bardziej zaniepokojeni, Gratuluję wam Oprocentowanie naszej oferty jest 3%, jeżeli zainteresowany w uzyskaniu pomocy finansowej, skontaktuj się z nami pod adresem: darrenkurt_loan@yahoo.com Wnioskodawca dane osobowe. Twoje imi...więcej

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij