Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Artykuły

Dyskusja do tematu: Używane samochody osobowe

Kupujemy używane. Na rynku wtórnym roi się od aut najróżniejszego kalibru, z różnych roczników i w bardzo różnym stanie. Przejrzeliśmy ogłoszenia w internecie, odwiedziliśmy komisy i salony dealerskie - podpowiadamy, gdzie szukać najlepszych ofert i jak nie dać się nabrać na triki nieuczciwych sprzedawców.

Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2012-06-11 10:56:31

Kupujemy używane. Na rynku wtórnym roi się od aut najróżniejszego kalibru, z różnych roczników i w bardzo różnym stanie. Przejrzeliśmy ogłoszenia w internecie, odwiedziliśmy komisy i salony dealerskie - podpowiadamy, gdzie szukać najlepszych ofert i jak nie dać się nabrać na triki nieuczciwych sprzedawców.

przez adam100,
    2012-06-11 21:16:17

acha, więc nie kupujemy aut sprowadzanych zza granicy bo są porozbijane i mają cofane liczniki, kupujemy tylko te Polskie, którymi babka jeździła do kościoła bo miała do niego 500 metrów i była sparaliżowana.... fajnie Dobrze również że prywatnie ogłaszający się sprzedawcy/pierwsi właściciele aut nie cofają liczników, na pewno nie wiedzą gdzie to się robi, itd...Jestem jak najbardziej w temacie, jestem "handlarzem", Niektórzy by odrazu powiedzieli oszustem...Sprowadzam samochody z Belgii, sprowadzam w ...więcej

przez bartekrozynek17,
    2012-06-12 00:38:08

Problem jest taki, że większość aut dostępnych na rynku to właśnie wspomniane przez Ciebie "sieki" i najłatwiej się przed nimi chronić sprawdzając chociażby grubość powłoki lakierniczej. Owszem, odsiewa się w ten sposób również auta lekko puknięte - jak wspomniałeś zderzak, maska, błotnik - ale zmniejsza ryzyko wpakowania w "siekę". O ile cwany handlarz nie zastąpi uszkodzonych elementów drugimi, w tym samym kolorze, z innego rozbitka albo coś. Handlarze wciskając przez lata złom sami ukręcil...więcej

przez ~gracjan mizera,
    2016-11-21 21:42:39

Jaki jest sens wkładać pieniądze w używany samochód, skoro można mieć nowy. Nie mówię tu nawet o zakupie nówki z salonu, ale na przykład o wynajmie, który jest coraz bardziej powszechny. Ja wybrałem Panka. Jestem zadowolony.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij