Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Bieżący numer auto motor i sport

wlej olej
    przez clotzpl2,
    2011-12-03 12:04:12

Witam, jestem czytelnikiem Auto Motor i Sport, a wcześniej Auto International od numeru 0 w bodajże 1991 roku - z testem Jetty, Kadetta sedan i Oriona na okładce.... Dotychczas traktowałem AMiS jako pismo rzetelne i opiniotwórcze. Moim są sporty motorowe, ale pasjonują mnie także (po części zawodowo) oleje silnikowe.W artykule Wlej Olej w grudniowym numerze AMiS na stronie 78 jest tyle "półprawd", że nie wytrzymałem i się zalogowałem...Olej nr 2 - ELF Excellium LDX "kolejny w pełni syntetyczny......więcej

przez mariuszr,
    2011-12-13 16:05:53

Z tego co się orientuje ELF Excellium LDX akurat jest olejem w pełni syntetycznym - tak przynajmniej zapewnia producent:)co do reszty to zdecydowanie się zgadzam, najbardziej podoba mi się nieścisłość i kontrast w "Platinum Maxexpert "dla laików" "

przez clotzpl2,
    2011-12-16 20:26:16

\'straho\' napisał(-a):Z tego co się orientuje ELF Excellium LDX akurat jest olejem w pełni syntetycznym - tak przynajmniej zapewnia producent:)co do reszty to zdecydowanie się zgadzam, najbardziej podoba mi się nieścisłość i kontrast w "Platinum Maxexpert "dla laików" "Ten Elf Excellium LDX nie jest olejem w pełni syntetycznym: Jest "syntetyczny", ale nie w pełni, zresztą na butelce pisze Elf Synthetic Technology.

przez jeszua,
    2012-02-21 14:06:04

\'rallyfan\' napisał(-a):Ten Elf Excellium LDX nie jest olejem w pełni syntetycznym: Jest "syntetyczny", ale nie w pełni, zresztą na butelce pisze Elf Synthetic Technology.Nie rozumiem dlaczego się tak upierasz, że to olej nie syntetyczny skoro producent podaje co następuje:"ELF EXCELLIUM LDX 5W40 jest najnowocześniejszym, syntetycznym olejem silnikowym zestawionym ze specjalnie wyselekcjonowanych bazowych olejów syntetycznych i dodatków uszlachetniających. Dzięki zastosowaniu najnowszej techno...więcej

przez clotzpl2,
    2012-05-31 14:16:07

Właśnie chodzi o różnicę pomiędzy olejem syntetycznym (czy też wykonanym w technologii syntetycznej) a w pełni syntetycznym. I jest tak, że skoro proucent nie informuje, że jest olej w pełni syntetyczny, to możemy być niemal pewni, że do jego produkcji wykorzystano oleje bazowe grupy III, czyli olej mineralny hydrokrakowany.Poza tym - nie upieram się, że ten Elf nie jest olejem syntetycznym. Jest. Ale nie w pełni syntetycznym. Do niedawna prawdziwe, w pełni syntetyczne oleje silnikowe oferowali Motul i Millers Oils, obecnie chyba już tylko Millers Oils.

przez ~GuestorilD,
    2017-01-28 04:28:48

guest test post bbcode html http://googlee.te/ simple

przez ~GuestorilD,
    2017-03-02 12:48:37

guest test post bbcode html http://googlee.te/ simple

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij