Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Eksploatacja samochodu

Jakie wycieraczki do auta?
 • avatar zgłoś
  przez ~KamilStarewski,
  2017-07-09 22:46:04

  Cześć, chciałem Was zapytac jakie dobre wycieraczki mozecie mi polecić, bo szukam już czegoś porządnego, a nie co kilka miesięcy zmiana. Liczę na pomoc :)

 • avatar zgłoś
  przez ~BartekK,
  2017-07-10 08:27:46

  Witam, na swoim przykładzie mogę Ci polecić tylko jedno miejsce a mianowicie Visee. Producent wycieraczek płaskich, które moim zdaniem pod względem jakości wykonania, trwałości oraz zbierania wody są najlepsze. Mają kilka linii, ja po kilku latach dopiero niedawno zmieniłem na nowe AquaTec posiadają najwyższą trwałość dzięki użyciu piór z mieszanki gumowej AQUATEC, do tego z metalowym mocowaniem i po całej długości zużywaj się równomiernie. Mam nadzieję, że pomogłem :)

 • avatar zgłoś
  przez ~AdamNowik,
  2017-07-13 21:12:52

  Dokładnie nie wszędzie można znaleźć dobre wycierczki ja sam polecam zdecydowanie Visee i forumowicz powyżej ma całkowitą rację. Visee zadbało o wszystko od możliwości doboru ich na stronie, przez dostępny wybór w 3 liniach po dokładną instrukcję montażu. Pełen profesjonalizm!

 • avatar zgłoś
  przez ~AdamNawełko,
  2017-07-19 11:01:34

  Ja juz przetestowałem mnóstwo wycieraczek w swoim zyciu i na razie ze wszystkim mogęnajlepiej wypowiedzieć się o Visee. Teraz używam w moim audi A3 VarioClip. Dobrać można je do swojego auta już na ich stronie, tak samo jest z instrukcją montażu. Bardzo dobrze trzymaja się jeżeli chodzi o metalowe mocowanie, równo się zużywają i nie wymieniałem ich juz od ponad roku. Oby produucent utrzymał poziom ten poziom :)

 • ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij