Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Eksploatacja samochodu

Jakie wycieraczki do auta?
    przez ~KamilStarewski,
    2017-07-09 22:46:04

Cześć, chciałem Was zapytac jakie dobre wycieraczki mozecie mi polecić, bo szukam już czegoś porządnego, a nie co kilka miesięcy zmiana. Liczę na pomoc :)

przez ~BartekK,
    2017-07-10 08:27:46

Witam, na swoim przykładzie mogę Ci polecić tylko jedno miejsce a mianowicie Visee. Producent wycieraczek płaskich, które moim zdaniem pod względem jakości wykonania, trwałości oraz zbierania wody są najlepsze. Mają kilka linii, ja po kilku latach dopiero niedawno zmieniłem na nowe AquaTec posiadają najwyższą trwałość dzięki użyciu piór z mieszanki gumowej AQUATEC, do tego z metalowym mocowaniem i po całej długości zużywaj się równomiernie. Mam nadzieję, że pomogłem :)

przez ~AdamNowik,
    2017-07-13 21:12:52

Dokładnie nie wszędzie można znaleźć dobre wycierczki ja sam polecam zdecydowanie Visee i forumowicz powyżej ma całkowitą rację. Visee zadbało o wszystko od możliwości doboru ich na stronie, przez dostępny wybór w 3 liniach po dokładną instrukcję montażu. Pełen profesjonalizm!

przez ~AdamNawełko,
    2017-07-19 11:01:34

Ja juz przetestowałem mnóstwo wycieraczek w swoim zyciu i na razie ze wszystkim mogęnajlepiej wypowiedzieć się o Visee. Teraz używam w moim audi A3 VarioClip. Dobrać można je do swojego auta już na ich stronie, tak samo jest z instrukcją montażu. Bardzo dobrze trzymaja się jeżeli chodzi o metalowe mocowanie, równo się zużywają i nie wymieniałem ich juz od ponad roku. Oby produucent utrzymał poziom ten poziom :)

przez ~SewerynWlazło,
    2017-07-23 22:46:58

Macie calkowitą rację, w tym zakresie akurat Visee odgrywa główną rolę wśród najlepszych producentów wycieraczek do szyb. Specjalnie przygotowana mieszanka kauczuku, porządnie wykonane metalowe mocowanie i do tego areodynamiczne pióro. Konkretna robota!

przez ~JackowskiMIrek,
    2017-08-01 12:02:16

Jeżeli ktoś ma jeszcze auta ciężarowe to warto zaznaczyć, że dla nich również Visee przygotował specjalne wycieraczki. Warto zapoznać się z ofertą i też od razu jest możliwość ich doboru w zaleznosći od potrzeb już na stronie, tak samo z instrukcją obsługi. Myślę, że na pewno się nie zawiedziecie.

przez ~KacperSz.,
    2017-08-08 09:29:01

Visee stworzyło modele wycieraczek do aut osobowych, ciężarowy i autobusów, także jak najbardziej można znaleźć coś dla siebie. Szczególnie, że na stronie od razu jest narzędzie do ich doboru w zależności od tego czym jeździmy. Wysoka jakość w dobrej cenie.

przez ~NatanKrynek,
    2017-08-15 15:03:27

W takim razie widzę, że i ja muszę się osobiście przekonać jak wycieraczki produkcji Visee się sprawują. Moim pierwszym wyborem będzie model Aquatec także oczekujcie również i mojej opinii!

przez ~MarekDek,
    2017-08-20 23:12:13

Ja juz od ponad roku zacząłem używać wycieraczek produkcji Visee i kolejnym moim zakupem również będzie model Aquatec. Świetnie wykonane, nie ma się prraktycznie do czego przyczepić, a to co ich wyróżnia przede wszystkim to świetne meatlowe mocowanie całego pióra.

przez ~Sebastian48,
    2017-08-25 08:12:36

Przekonaliście mnie do tych wycieraczek, już wydrukowałem sobie rabat i czas wybrać się aby je kupić. Jak już je zamontuje to dam znać po pierwszych testach. Dzięki i pozdrawiam :)

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij