Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Eksploatacja samochodu

Remonty kapitalne silników i przeglady
    przez ~Grzegorz Tomcza,
    2017-02-01 09:27:18

Cześć :) gdzie w Poznaniu zrobioą mi dobrze kapitalny remont silnika i to w cenie gdzie będzie mi się to jeszcze opłacało. Liczę na Wasza pomoc ! Dzięki z góry

przez ~Daron878,
    2017-02-03 07:29:21

Zadzwoń jeszcze do Auto Centrum Baranowski. Wiem, że akurat w remontach silników są bardzo dobrzy. Najpierw zadzwoń do nich na wycenę i można od razu umówić u nich wizytę.

przez ~TomaszReti,
    2017-02-04 19:05:31

Robią bardzo dobrą robotę nie tylko silniki ale i rozrządy w cenach, gdzie na prawdę opłaca się jeszcze je robić. Pojedź i się przekonasz myślę, że nie pożałujesz.

przez ~BronisławTakis,
    2017-02-11 15:18:01

I ja będę chyba kolejnym który powie, żebyś wybrał Auto Centrum Baranowski. Wygoda, konkretni fachowcy i dobre ceny. Zadzwoń do nich umów się na wycenę i zobaczysz.

przez ~Mariusz Kast,
    2017-03-07 08:35:02

Serwis na prawdę konkretny. Mają już chyba 30-lecie działalności, więc widać że znają się na robocie. Akurat remont silnika mógłbym spokojnie im polecić. Co do klasycznych napraw skrzyni, sprzęgła itd. zawsze zrobione odpowiednio.

przez ~TomekRoli,
    2017-04-25 07:17:36

Ja aby wystawić komuś opinię muszę się przekonać na nich kilka razy. W przypadku Auto Centrum Baranowski mogę polecić ich zdecydowanie. Umówiłem się wcześniej od razu jak przyjechałem miejsce dla mojego auta było już gotowe. Właściciel bardzo konkretny i trzyma się swoich słów. Zrobienie skrzyni i sprzęgła przebiegła dość sprawnie z gwarancją.

przez ~Gabigabi2,
    2017-06-19 19:35:47

Trzeba umieć znaleźć dobrego mechanika. Ja lubie mieć wiele rzeczy pod kontrolą dlatego dodanie samochodu na ten portal https/imoto.zone/ , może być dobrym pomysłem. Pod kontrolą mamy co dzieje się w samochodzie, łatwo się szuka części i na pewno krócej to trwa.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij