Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Forum techniczne

Napraw skrzyni biegów - Warszawa i okolice, gdzie?
    przez ~TomaszRadzyński,
    2017-07-13 07:49:05

Cześć, chciałem zapytać gdzie w dobrej cenie można naprawić skrzynię biegów? Szukam jednak sprawdzonych miejsc. Z góry dzięki :)

przez ~Rafał45,
    2017-07-17 08:58:33

Ja prowadzę firmę budowlaną. Mam kilka busów, a już 3 razy w różnych musiałem robić skrzynię biegów. Robiłem wszystkie w Auto Józefów pod Warszawą. Mają dużo lepsze ceny niż w stolicy i na prawdę robią kawał roboty. Terminowi i jeszcze nie zdarzyło mi się abym musiał do nich wracać z reklamacją.

przez ~EmilSpieszyński,
    2017-07-19 10:38:49

Tutaj jak najbardziej godze się z Rafał45. Byłem w wielu serwisach w przypadku skrzyni biegów. Jedni mówili że nie da sę nic zrobić, inni że naprawa będzie kosztowała kilka tysięcy w BMW x5. Ostatnim ratunkiem był Auto Jozefów. Umówiłem się na oględziny i powiedzieli mi że za 5dni powinna byc juz gotowa. Mocno się zdziwiłem, szczegolnie że cena była duzo niższa niż inni proponowali. Na umówiony dzień przyjechałem i już wyjechałem autem z warsztatu. Od tego momentu zrobiłem prawie 23tys.km a skrzynia chodzi ładnie. Polecam :)

przez ~KubaKamiński,
    2017-07-24 01:28:42

Dokładnie warto szukać i pytać, aby móc znaleźć te najodpowiedniejsze miejsca do naprawy , tak ciężkiego elementu jak skrzynia biegów. Mają wieloletnie doświadczenie, a ja z ich usług korzystałem kilkukrotnie i jeżeli rzeczywiście masz problem w tym temacie to umów się do nich na diagnozę. Nie pożałujesz :)

przez ~PawełDerończyk,
    2017-07-31 08:10:07

Auto Józefów to warsztat którego nie można pominąć, przy wyborze miejsca do naprawy automatycznej skrzyni biegow w autach, ciężarówkach czy sprzęcie budowalnym. Potrafią poradzić sobie z każdym problemem. Maja bardzo duże doświadczenie co potwierdzają roczną gwarancją bez limitu kilometrów. W stolicy lepszego miejsca w tak dobrej cenie nie znajdziesz.

przez ~Danielon99,
    2017-08-16 07:39:26

Zgadzam się. W Warszawie i okolicy nie słyszałem o lepszym serwisie gdzie zajmują się właśnie skrzyniami automatycznymi z tak dobrymi recenzjami wśród klientów. Rzetelni i uczciwi. Naprawy wykonywane terminowo z pisemną gwarancją na 1 rok bez limitu kilometrów. Moim zdaniem warunki są bardzo dobre, także obyś podjął dobrą decyzję :)

przez Kolento,
    2017-08-22 12:28:10

Auto Józefów, słyszałem o tym zakładzie. Kumpel stacjonuje w warszawie i chyba z 3 razy korzystałz usług tego warsztatu.

przez ~AdamTomasik,
    2017-09-06 10:23:02

Auto Józefow to serwis który tak jak mówicie charakteryzuje się rzetelnością i uczciwocią. Nie miałem żadnych problemów przy współpracy z nimi. Dokładni i terminowi w tym co robią, dlatego można śmiało bez obaw powierzyć im swoje auto do naprawy. Na pewno będzie dobrze ;)

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij