Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Honda

Dobry serwis Hondy i części na miejscu gdzie w Warszawie?
    przez ~Hadek66,
    2017-04-13 10:02:00

Cześć, korzystacie może z autoryzowanego serwisu Hondy? Co polecicie?

przez ~Nunik44,
    2017-04-15 10:49:40

A czy sprawdzałeś HondaPlaza na ul. Malownicza 29a ? Jeżeli nie to musisz również ich sprawdzić. Maja magazyny na miejscu z częściami a do tego serwis prowadzony na prawdę konkretnie.

przez ~RafałStanek,
    2017-04-18 08:02:45

Dokładnie to jedno z najlepszych aso w jakich byłem. Robotę robią zawsze terminowo, obsługa bardzo miła i do dogadania co do ceny. Myślę, że na pewno twój pierwszy serwis u nich nie będzie ostatnim

przez ~Ertys55,
    2017-04-18 22:09:28

Tak własnie powinien wyglądać serwis aso. Sprzęt z najwyższej półki, mechanicy porządni i zawsze też doradzą jak coś się dzieje. Obsługa również ma dobre podejście. U nich na prawdę można się poczuć zadbanym i ze spokojem zostawiam auto.

przez ~WojtekMajkowski,
    2017-04-19 17:50:40

Ja się muszę zgodzić. Może nie byłem częstym gościem u nich ( co w gruncie rzeczy jest dobre :) ) ale jak tylko coś się działo w moim CR-V to wybierałem własnie ich. Do tego robotę jak klocki, wymianę oleju itd też od razu robili mi oni i nigdy nie odstawili żadnej chałtury

przez ~ŁukaszSandreski,
    2017-08-09 10:55:12

Również w temacie salonu i serwisu motocyklowego to HondaPlaza jest niekwestionowanym liderem w Warszawie. Przede wszystkim to największy salon w Polsce, do tego jeżeli chodzi o serwis i części to wszystko jest na miejscu w ich magazynie, a w przypadku japońskich zamienników mogą je załatwić . Na wykonanie serwisu nigdy nie musiałem długo czekać, a naprawy robią profesjonalnie i w dobrej cenie jak na serwis aso.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij