Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Honda

Honda Type R co myslicie?
    przez ~DarekMaksimuk,
    2017-06-08 15:16:14

Cześć, chciałem zapytać Was o zdanie, co sądzicie o Type R jeździliście kiedyś, albo może macie lub mieliście ten model auta? Bo chcę sobie właśnie go kupic i ciekawi mnie zdanie innych

przez ~CzarekSamicki,
    2017-06-09 10:29:54

Świetne auto, gdyby nie cena to juz byłby w moim garażu teraz zostało mi tylko dozbierać :) Warto abys obejrzał rownież filmiki z Type R na kanale HOndaPlaza tam na pewno jeszcze bardziej się do niego przekonasz ;)

przez ~BartekPaten,
    2017-06-12 09:15:38

Sam również sie w nim zakochałem to auto z pazurem, które sprawdza się świetnie na torze jak i w warunkach miejskich. W HondaPlaza możesz umówić sie również na jazdę próbna i rozmowę co do tego auta także myśle że taka pomoc odpowiednio wykwalifikowanej osoby na pewno Ci w tym pomorze :)

przez ~ArturJolik,
    2017-06-15 12:50:09

Myślę, że jest to auto godne uwagi, ponieważ radzi sobie swietnie w każdych warunkach. Do tego względy estetyczne, wykończenie i najnowsze technologie jakie są tam zastosowane m.in w zawieszeniu pozwalają sądzić ze jest to samochód wyrożniający się w tej klasie.

przez ~BodekW,
    2017-06-19 23:36:10

No to chyba nie zostaje CI nic innego jak wybrać to auto skoro tak wiele osób poleca ten model. Ja słyszałem o nim również sporo dobrego, może i ja wybiorę się do HondaPlaza na przetestowanie tego auta.

przez ~WładekStarek,
    2017-07-17 07:42:01

W Warszawie najlepsza opcją w zakresie aut produkcji Hondy jest salon HondaPlaza. Dobra i wykwalifikowana obsługa. Wszystkie najnowsze modele na miejscu. Możesz spokojnie się z nimi dogadać co do ceny z możliwością jazdy próbnej :)

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij