Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Honda

Honda VFR800F - dobry wybór?
    przez ~GrzesieRo,
    2017-08-28 08:50:55

Zastanawiam się nad zakupem tego modelu Hondy. Czy ktoś z Wam miał z nim styczność i coś może ciekawego mi o nim powiedzieć? Byłbym mega wdzięczny. Pozdrawiam!

przez ~SzymonKarok,
    2017-08-28 11:31:59

No to już trochę większy motor, także nie za bardzo jestem w tych modelach rozeznany. Może jednak sprawdź kanał Youtubee HondaPlaza tam często omawiają i testuja motocykle a ten również jest w ich ofercie. Jeżeli masz opcję to możesz również mówić się u nich na spotkanie i tam już poznasz go dokładniej z pomocą specjalisty :)

przez ~Olek34,
    2017-08-30 09:20:42

Co do jednego musze się zgodzić, że jeżeli rzeczywiście postawiłeś na Hondę i mieszkasz w Warszawie to HondaPlaza jest dla Ciebie odpowiednim wyborem. To największy salon motocyjlowy tej marki w kraju. Do tego obsługa która zna się na rzeczy i fajne oferty również na maszyny używane. Myślę, że tam na pewno dogadasz się z nimi co do oferty, jak juz znajdziesz coś dla siebie

przez ~Rafał,
    2017-09-11 21:00:52

Tym bardziej, że to nie tylko salon ale również świetny serwis motocyklowy, gdzie mają najwyższej klasy sprzęt. Do tego obok stoi dwupiętrowy magazyn części zamiennych, dzięki czemu nie musimy długo czekać na wysokiej jakości japońskie części, a ceny jak na aso w stolicy są do przyjęcia :)

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij