Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - MAXI Tuning

co dodac
    przez krzysiek-pas,
    2007-08-29 00:32:41

mi tak bardzo na dziewczynach nie zalezy,chciałbym wiecej o driftingu,o kultowych jednostkach napedowych,przydało by sie cos w rodzaju jak tanim kosztem zrobic 125p czy łade 1500 na drift moze by było mniej wiejskiego tuningu na polskich drogach,niewiem co ci ludzie mysla kupujac eskorta,przyciemniajac szyby,tylne swiatła i robiac baad-looka z tasmy klejacej ja bym wolał cult style czy tanszy projekt typu drift style tylko mały problem dyfer!!!szpera jest droga,a z zaspawanym po drodze publicznej nieda sie raczej jezdzic...piszcie co o tym mysliciea love latac bokiem;)

przez amator-ksi%c4%85%c5%bcki,
    2007-08-29 08:24:39

Chłopaku, widzę ,że dobrze myślisz, ale jeszcze nie umiesz trafić do odpowiednich tematów,ale będą z Ciebie ludzie. Co do tego co napisałeś to mimo wszystko driftu jest w MT sporo, a to nie jest magazyn typowo driftingowy więc dla każdego musi się coś znaleźć , a jeśli chodzi o przeróbkę taniego auta na driftowóz to MT nie przecież poradnikiem, choć w sumie chyba nie byłoby to trudne, o silnikach i podzespołach teksty są. I jak coś piszesz to rzuć zawsze najpierw okiem czy nie ma czasem już jakiegoś tematu, do którego pasowałoby to co chcesz napisać.

przez krzysiek-pas,
    2007-08-29 13:30:44

dzieki!!!wreszcie bez krytyki.Za pochopnie do tego podeszłem...pzez jakis czas nie bede nic pisał , wkrece sie i powryce lepszy , a tak to mam pare ciekawszych projekyów na dobry temat, udoskonale je , dodam fotki , spr. czy sie nie powtarzaja i umieszcze , ale jeszcze nie teraz

przez ~Guest,
    2008-09-25 19:23:54

Gzaeta Maxi Tuning jest całkiem super tylko brakuje czasem trochę o Low Riderach :roll: :roll:

przez carlo1235,
    2008-09-27 16:33:57

Przydało by sie aby od czasu do czasu były jakieś dodatki, typu:-mega tapety,-nalepki,-płyty z muzą,-kalendarzeWedług mnie to by sie spodobało większości czytelnikom.

przez bartekrozynek17,
    2008-09-29 09:57:51

doskonały pomysł! Dlaczego nikt wcześniej na to nie wpadł????

przez ~Guest,
    2008-09-29 10:41:34

Można by też dawać samochód w częściach: z jednym numerem koło, z drugim przednia szyba, w 43677 numerze masz gotowe auto.

przez aliska980,
    2008-09-29 12:17:14

Ja chciałbym żeby dawali kalendarium imprez!

przez mily007,
    2008-09-29 13:08:12

Dodalbym:- puder- blyszczyk- lakier do paznokci- wisiorek z cyrkoniami- branzoletke- film na DVD- dzwonki na komorke- kostke na lusterko- choinke zapachowaproszeeeee :roll:

przez verynice,
    2008-09-29 13:12:45

A ja chce poradnik o emo

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 3
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij