Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Porady

Porządny warsztat do regenracji silnika - Ruda Śląska
    przez ~LukaszWortak,
    2017-07-05 13:59:20

Witam, szukam dobrego warsztatu w okolicy Rudy Ślaskiej gdzie zrobią mi dobrze regenerację silnika. Co mozecie polecić?

przez ~TomaszR.,
    2017-07-06 09:24:44

Cześć, ja na swoim przykładzie mogew polecić Ci AMC to warsztat gdzie na prawde dobrze zajmą się Twoim autem. Regeneracja silnika to dośc cięzkie i wymagające dużego doświadczenia robota, także jak już szukac to osób dobrze wykwalifikowanyhc. U mnie robili regenerację również skrzyni biegow i na ten moment po 8 miesiącach skrzynia chodzi gładziutko i nie widać niepokojących sytuacji.

przez ~KamilSt,
    2017-07-10 12:41:47

Witam również :) Tutaj jeżeli jeszcze się nie wybrałeś do serwisu żeby to zrobić to koniecznie sprawdź AMC, to jedno z zaufanych miejsc w Rudzie Śląskiej gdzie jestem prawie pewny, że zrobią Ci dobrze. W mojej firmie mamy 7 aut, więc jak coś się tylko działo ze skrzynią od razu jechaliśmy do nich. Robota zrobiona dokładnie i w dobrej cenie niż większych miastach.

przez ~PiotrAlkiewicz,
    2017-07-14 22:56:28

Zgadzam sie z Wami, jeżeli chodzi o dobre wykonanie roboty w zakresie regeneracji siników i skrzyni biegów to jak najbardziej AMC. Warsztat w którym bez obaw możesz zostawić swoje auto i po naprawie cieszyć się z jazdy swoim ulubionym autem.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij