Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Problemy moderacyjne

Powitać Moderatorów!
    przez bartekrozynek17,
    2009-04-16 16:19:31

Dzień dobry się z Panami. Mamy nowe forum, jak Wam się podoba? póki co jeszcze jest w fazie testów. Rozgośćcie się, pogrzebcie, poszukajcie, w razie wątpliwości pytajcie. Moderators Lounge jest niewidoczny dla zwykłych userów. Tu będziemy rozwiązywać problemy z baduserami, dyskutować o banach i warnach. Mam nadzieję, że również tu pogadamy o nowych pomysłach i koncepcjach na rozwój foruma. Jeśli macie pomysł na nowe działy, brakuje Wam czegoś w Waszych - mówcie. Grzebcie, szukajcie, rozkminiajcie, komentujcie. K...więcej

przez nolit,
    2009-04-16 19:01:12

1.Dlaczego masz nick z małej litery? Brak szacunku do siebie? 2.Szacun za robote, próbuje się przyzwyczaić do designu. 3.Troche będzie mi brakowało zamkniętych tematów, ale mam nadzieje, że z czasem się na nas otworzą?4.Co z dodawaniem filmików?5.Dlaczego stare forum nie zostało zamknięte?P.S Zniknęło mi 400 postów, ogłaszam 1 dzień więcej żałoby narodowej.

przez ~Zapa,
    2009-04-16 21:24:11

No będzie się trzeba przyzwyczaić do nowego designu. Ale wygląda Git Mi też zabraliśta trochę postów... gdzieś tak z 80 Co do reszty to podpisuję się pod Skyline'mPS.W Import AMS pod Ford'em jest takie cuś:<a href="java script:document.forms.dataForm.submit();" class="cBut"><span><br /> </span></a>PS2, Sky, jak piszesz posta to masz U góry okienko "Wstaw specjalny obiekt" i tam masz You Tube Więc chyba sie da... Ale boję się spróbować

przez ~kubka,
    2009-04-16 21:41:35

Ale biało, będzie mi brakowac starego wyglądu forum. Póki co ogarniam się i przyzwyczajam, bo z nowym dizajnem zmalał mi zmysł orientacji na forum. Dziękuje w tym gronie za dostanie działu do moderowania, postaram się jak najlepiej wykonywac te funkcję, by świat stał się lepszy : DWidzę Girls tylko dla wybrańców

przez bartekrozynek17,
    2009-04-17 14:32:11

1.Dlaczego masz nick z małej litery? Brak szacunku do siebie?od tak, z rozpędu:) 2.Szacun za robote, próbuje się przyzwyczaić do designu.Gracias, to jest pierwszy, podstawowy skin, zgodny z kolorami AMIS. Pracujemy nad importem skina podobnego maxymalnie do poprzedniego (Charcoal nie występuje na IPB). Jakiś ciemny w każdym razie dogramy.3.Troche będzie mi brakowało zamkniętych tematów, ale mam nadzieje, że z czasem się na nas otworzą?które?4.Co z dodawaniem filmików?póki co działą dodawanie filmów z yt. Między ...więcej

przez ~Nitric,
    2009-04-17 15:30:02

ja mam takie pytanko. Czy działy w ktorych zostały napisane nowe posty są w jakiś sposób podświetlone? Bo jak narazie musze sie orientować po dacie ostatniego napisanego posta.

przez bartekrozynek17,
    2009-04-17 16:40:14

lookniej teraz, zmieniliśmy ikony na bardziej zróżnicowane na stronie głównej. Powinno być lepiej. Działy z nowym -ostra czerwień, bez nowości - delikatna.

przez lolekseo,
    2009-04-17 19:05:42

Witam w nowych progach. dzięki za wybór. jak dla mnie to pierwszy raz w roli moderatora, wiec na razie będzie czas nauki.choć i na forum też każdy się musi odnaleźć, wiec nie ma tak źle co do kolorystyki, to taka samoobrona style ale mi sie podoba.tez nie widzę na pierwszy rzut oka nowych postów. możliwe że to kwestia przyzwyczajenia.może jest taka opcja, aby dodać licznik nieprzeczytanych postów?i od razu co mi się rzuciło o oczy w dziale DESIGN to ten zamknięty i nikomu niepotrzebny temati radosna twórczość e...więcej

przez bartekrozynek17,
    2009-04-17 21:07:59

Powiem Wam, że nie bardzo wiem o co chodzi z tymi nowymi postami. Na stronie głównej są 2 rodzaje ikon - amis czerwony i amis różowy. Jeden jak są nowe, drugi, jak nie ma. A wewnątrz, w działach jest tych ikon trochę więcej, ale na samym dole jest legenda i tam widać jaka ikona co oznacza:)Co do karol1231414123, zarejestrował się dziś. Kto puścił parę - nie wiem, ale wczoraj na forum wieczorem były 34 osoby...

przez ~Manx,
    2009-04-17 22:04:58

Ooo to jużktoś tu żyje Ja mam pomysł racjonalizatorski. W sumie to Mack zauważył ten brak - mianowicie nie ma numera gg w profilu. Inne komunikatory są, a tego nie ma, a szkoda, bo by się było przydało

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 25
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij