Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Subaru

co powiecie o subaru forester 2002 s turbo
    przez mens-health,
    2009-01-16 13:33:01

mam zamiar kupic forestera od 2000 r do 2004 jaka wersje wybrac turbo lub bez,ile ma koni wersja turbo?jak radzicie,czy te auto ma jakies wady,prosze o porade

przez ~radek,
    2009-01-20 14:32:34

Zależy czy chcesz wozić przede wszystkim rodzinę, czy raczej wprowadzać pod światłami innych kierowców w kompleksy. W pierwszym przypadku (125 KM) masz po prostu solidny, ale nie zbyt szybki samochód, w drugim (177 KM) masz jeszcze radochę i ...większe wydatki. Poza tym turbinę trzeba traktować delikatnie - dać się jej rozgrzać po rozruchu i odpocząć na luzie po intensywnej jeździe. Atrakcyjne cenowo są też \"amerykańce\" - pojemność 2.5, moc 165 KM, ale ja jakoś nie mam przekonania do tych aut zza oceanu, tak jak do montażu w Subaru instalacji LPG, którą ma sporo Foresterów z drugiej ręki.

przez ~yug,
    2009-01-25 15:21:59

hmm masz człeku dylemat... przedział od 2000 do 2004 jest cokolwiek śmieszny, bo w 2002 roku pojawiły się pierwsze egzemplarze Forestera po solidnym liftingu ktory między innymi objął także oznaczenia wersji, dlatego literka S jest typowa dla najmocniejszego Forestera pierwszej serii... zresztą kolejną różnicą którą napewno zauważysz jest cena Subaru to marka która może się pochwalić wysoką pozycją w rankingach zadowolenia wśród klientów... Forestery to bardzo praktyczne autka i potrafią wytrzymać naprawde dużo,...więcej

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij