Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Suzuki

Suzuki SX4 1.6 VVT
    przez mens-health,
    2008-02-05 20:49:21

Jestem ciekaw opinii użytkowników tego auta. Niby jest fajne, kompaktowe i nieźle wyposażone jak na cene 61000 + metalik, a jednak: wbrew opiniom magazynów nie uważam materiałów wnętrza za dobre (takie jakby tekturowe) no i za kierownicą jest po prostu ciasno - nawet podnośnik fotela przybliża do kierownicy (mam 176 wzrostu i nie jestem za szczupły, ale w poprzdnio posiadanej Agili było lepiej) . Odległość pedalu przyspieszenia od hamulca jest zbyt mała i stale zawadzam o gaz podczas hamowania. Motorek 107-konn...więcej

przez ~bb,
    2008-03-04 20:38:14

tez zastanawiam sie nad tym samochodem tylko ze z silnikiem diesla. I jedna rzecz mnie ciekawi na jakiej zasadzie działa elektroniczny kluczyk?? Czy starczy go tylko miec przy sobie, czy trzeba gdzies go wkladac przy odpalaniu??

przez ~JG,
    2008-04-06 10:52:53

he he heco zbieg okolicznościu mnie wcześniej też była AgilaCóż to podświadomość chyba zadziałała Agila to przecież Suzuki Wagon +Kia też była mocno rozpatrywana, ale ostatecznie zajęła 2 miejsceZa tydzień odbieram swojego SX

przez ~ja,
    2008-04-10 06:33:04

rewelacja kluczyk wystarczy mieć w kieszeni, w razie awari można użyć zwykłego kluczyka

przez ~posiadacz SX4 od roku,
    2008-04-24 19:48:04

Proszę Pana - albo Pani JG: jestem ciekaw wrażeń. Mój SX4 w zasadzie sprawuje sie nieźle, pali ok. 8,2/100 w tym klimatyzacja (choć nie caly czas) ale skrzypi fotel kierowcy i czasem coś tam postukuje jakby gdzies wokół deski rozdzielczej. Ale poza tym dobry jest - choć jak na produkt firmowany firmą jakońską - jednak trochę 'niedorobiony' jakościowo we wnętrzu. Tym niemniej napęd jest OK - i być może to najważniejsze w tym autku.

przez ~posiadacz SX4 od roku,
    2008-04-24 19:54:55

Nie trzeba kluczyka nigdzie wkładać - wystarczy go mieć w kieszeni, bo inaczej nie otowrzą sie zamki i nie zadziala stacyjka (czerwony kluczyk na szybkościomierzu oznacza niemożliwośc uruchomienia, a niebieski (jeśli ma się kluczyk w kieszeni) oznacza, że można auto zastartować. Czasem może nie działać elektronika z powodu super pola magnetycznego w okolicy (np. pod Palacem Kultury w Warszawie) - wtdy to wlasnie opdinany od pilota kluczyk uruchamia auto.

przez ~Jurek,
    2008-08-18 20:02:48

Jestem poiadaczem SX4 4WD 4x4 od marca 2008.Spalanie trasa 6,2śr 7,3 zawsze.Fajnie sie prowadzi.Jestem zadowolony.Polecam.

przez ~ADR,
    2008-09-24 09:39:28

Dlugo szukalem auta kompaktowego (lub prawie) i w koncu wybralem SX4 sedan. 11 tys. km to malo, by dac rzetelna opinie o samochodzie, ale jestem bardzo zadowolony. Naturalnie, nie jest wolny od wad (slupki ograniczajace widocznosc), ale jest doskonale wyposazony i daje frajde z jazdy. Bagaznik - 515 l jest wystarczajacy, srednie spalanie na poziomie 5,88-6,07 (spokojna jazda miasto+trasa) - polecam.Adr

przez ~atogez@wp.pl,
    2008-10-25 11:03:00

Ja za tydzień odbieram ale glx

przez ~stanley,
    2008-11-02 22:50:07

posiadam sx4 sedan GS od prawie pol roku, zrobilem 15 tysiecy km. dla mnie auto jest super w tej cenie. generalnie nie ma na co narzekac poza slaba widocznoscia do tylu. spalanie po miescie na bardzo krotkich przelotach ok 7,8 l. dla mnie b. dobre jak na 1,6l silnik. na trasie z klima ok 6l. duzy plus to dobra i tania obsluga servisowa, za przeglad po 15 tys z wymiana oleju i filtra 383zl. slyszalem o pewnych mankamentach samochodow z Wegier ale moj jest z Japonii i wykonanie jest super, nic nie trzeszczy ani piszczy, jest cicho i dosyc komfortowo.

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij