Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Toyota

Toyota Yaris II 1.4 D-4D
    przez mens-health,
    2007-12-30 14:23:09

Witam,Samochodzik zakupiony w czerwcu 2006 r. jako nowy z salonu. Do chwili obecnej ma on przebieg 34 000 km. Na pochwałę zasługuje silnik, który wg mnie najlepej czuje się na trasie. Jest on bardzo dynamiczny. Zero problemów z wyprzedzaniem nawet na 5 biegu. Wciśnięcie gazu powoduje że auto odjeżdza bez żadnych problemów. Mocniejsze auta mają czasem problem by dotrzymać mu kroku. Spalanie w trasie przy równej jeździe 90-100 km/h oscyluje w granicach 4.2 ltr/100 km, natomiast jazda mieszana w proporcji 70% tra...więcej

przez ~Wojtek,
    2008-01-14 20:48:17

Eksploatuję toyotę yaris 1,4 D-4 75km cztery lata.Po około 20.000 km pojawiły się bardzo nieprzyjemne stuki na kierownicy. Na gwarancji wymieniono całą kolumne kierowniczą. Od początku miałem problemy przy ruszniu z miejsca, trudno jest ruszyć bez szarpania. Jednak ta usterka występowała sporadycznie, zwłaszcza po dłuższym postoju samochodu. Obecnie przejechałem tym samochodem 120.000 km. Silnik dopuki nie osiągnie właściwej temperatury chodzi nierówno na niskich obrotach. Jest to wada, która nie występuje za...więcej

przez ~Wojtek J.,
    2008-01-25 22:43:32

Ostatnio miałem okazję przejechać trasę z Warszawy do Szczecina Aurisem z silnikiem 1.4 D-4D i omal nie zemdlałem gdy policzyłem średnie zużycie paliwa : 7.5 l na 100 km ! Faktem jest że nogę mam przyciężką ale ani razu nie przekroczyłem 160 km/godz. , Jeżdżąc Octavią z benzynowym silnikiem 1.6 uzyskiwałem niecałe 8 litrów z tym że przy prędkościach rzędu 200 km/ godz. (więcej nie pójdzie) na niemieckich autostradach. Czyżby Auris był za cieżki dla tego silnika ?

przez ~grzesio,
    2009-03-16 16:25:33

zuzycie raczej normalne; mam ten sam model . niestety tym razem Toyota nie popisala sie...

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij