Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Używane

Dyskusja do tematu: Jak płacić mniej za ubezpieczenie? OC dla młodych kierowców

Jeśli masz na przykład 20 lat i ubezpieczasz swój pierwszy samochód, musisz liczyć się ze zwyżkami opłat za OC i AC nawet w wysokości 60 procent! Podpowiadamy, jak ich uniknąć.

Przejdź do artykułu
    przez auto-motor-i-sport,
    2013-10-01 13:41:32

Jeśli masz na przykład 20 lat i ubezpieczasz swój pierwszy samochód, musisz liczyć się ze zwyżkami opłat za OC i AC nawet w wysokości 60 procent! Podpowiadamy, jak ich uniknąć.Zobacz artykuł

przez armi,
    2013-10-18 12:57:55

ciekawy temat

przez agento,
    2013-10-28 02:28:49

Sposobów na osiągnięcie tańszego ubezpieczenia dla młodego i/lub niedoświadczonego kierowcy jest o wiele więcej. Niestety tendencja u ludzi jest taka, że szukają ofert samodzielnie przez internet co jest w mojej opinii poważnym błędem. Mając świadomość, że rola agenta ubezpieczeniowego kojarzy się z pośrednictwem i dodatkowymi kosztami śmiało stwierdzam ,że w rzeczywistości okazuje się zupełnie odwrotnie. Na chwilę obecną szukać należy doradcy ubezpieczeniowego. Co oznacza doradca ubezpieczeniowy? To osoba znają...więcej

przez samuraj,
    2013-10-29 14:57:40

Kolega, jak mniemam, jest doradcą ubezpieczeniowym?

przez maru,
    2013-10-31 11:18:45

Czyli co od razu iść do agenta? A te kalkulatory jak np Cuk ma na stronie to co o nich myśleć? Bo mi żadne zniżki nie przysługują i pewnie nie mam szans na tanie oc ( mam "świeże" prawko).

przez samuraj,
    2013-10-31 22:25:07

Można teoretycznie uczynić np. ze swojego rodziciela współwłaściciela pojazdu, ale jak wyglądają realne oszczędności z tego wynikające to już nie powiem.

przez samuraj,
    2013-12-04 22:42:02

skożystania

Reklama, że hej. :P

przez tesia456,
    2013-12-05 12:00:58

Ja jestem tego zdania, aby wcześniej kupić coś na siebie chodźby malucha wtedy zniżki polecą same:) 

http://turbomielec.pl/

przez benzynawekrwi,
    2013-12-17 13:32:05

Wystarczy posiadać minimum 25-letnie auto i być zapisanym w jakimkolwiek klubie przynależącym do PZM. Taka składka to koszt ok. 50zł rocznie, a za ubezpieczenie naszego, leciwego (nie koniecznie gorszego) auta zapłacimy w PZU o 70% niezależnie od wieku osoby ubiegającej się o ubezpieczenie:) A żółte blachy nie są wymagane.

przez samuraj,
    2013-12-17 22:46:14

Problem jednak w tym, że nie każdy chce jeździć co najmniej 25-letnim samochodem. :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij