Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Zloty i imprezy

Rage Race 2008
    przez mens-health,
    2008-06-25 18:49:07

Troche adrenalinki zafundują nam w lipcu organizatorzy i uczetnicy imprezy Rage Race. To druga edycja - zeszłoroczna była naprawdę udana i wypasiona. Zdaje się, ze uczestnicy są selskcjonowani wraz ze swoimi pojazdami z tysiecy zgłoszeń więc chołoty nie będzie (niestety niektórzy organizatorzy o to nie dbają i później jesteśmy swiadkiem niezbyt miych zdarzeń). Team, który chce wystartować musi co prawda zapłacić 3,5 tys na głowę ale jest w tym spanie, jedznie, i jeśli tak jak rok temu - to super imprezy w najlep...więcej

przez ~mati.p,
    2008-06-25 22:12:45

naprawdę strasznie fajna inicjatywa, uważam ze jest bardzo dużo osób które maja sie czym pochwalić jeśli chodzi o swoje samochody, i swój wizerunek, własnie dla nich jest ten event, no i oczywiście dla takich ludzi jak ja którzy moga sobie w tym czasie popodziwiać na drogach takie fajne cudeńka:)takie pytanko małe czy wie ktoś może jakie przykładowe samochody maja sie pojawić ? bo czytałem na innych forach ze naprawdę niezle i chciałbym by ktoś mnie w tym upewnił pozdrawiam

przez ~Miki,
    2008-06-26 14:56:40

Mi rowniez caly pomysl bardzo sie podoba! Co do samochodow to slyszalem, ze maja byc 4 ferrari z czego 3 to modeny a czwartej nie jestem pewien. Na pewno bedzie tez 11 osobowy hummer no i oczywiscie ultima gtr. Jak znam zycie to zobaczymy jeszcze jakies porshe itp. Na pewno sie nie zawiedziemy!

przez ~mati.p,
    2008-06-26 21:30:16

no porschawek to pewnie będzie mnóstwo! na pewno sie pojawia jeszcze oprócz bardzo szybkich furek jakieś luksusowe i wylansowane:) bo w końcu nie chodzi tu o to by dojechać do mety ale oto by dojechać do mety z tym czymś pozdrawiam!

przez ~John,
    2008-06-27 13:22:54

A moze Doda pojawi sie w swojej bialej carrerce 4S? To by dopiero bylo ...moze daloby sie zalapac jako pilot

przez ~mati.p,
    2008-06-28 17:13:50

hmm wiesz co, ja to wolałbym jednak prowadzić Co do Dody to nic na ten temat nie słyszałem ale podobno podczas całej imprezy ma sie pojawić duuuuzo atrakcyjnych pań pozdrawiam

• ODPOWIEDZ +
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij