Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil miszalj

zgłoś
    Alkomobilizer .
    Moim zdaniem rozwiązanie jak najbardziej słuszne. Dodatkowy koszt dla pijaków za kółkiem, którzy będą zobligowani do montażu takich urządzeń, zarobi przy okazji ktoś kto montuje i produkuje, a normalny kierowca który nie pije nie ma się przecież czego obawiać.

miszalj, 2015-08-24 19:21:18
    zgłoś
    Megane II - LPG
    Witaj! Ja jeżdżę już od ponad roku na BRC. Też długo się zastanawiałem czy wybrać BRC czy Staga, ale wybór padł w końcu na BRC. Po pierwsze dlatego że montują je w nowych fabrycznie autach bez utraty gwarancji, a to o czymś świadczy. Poza tym instalacje od jednego producenta, więc łatwo ją zestroić ze sobą. Jak na razie zrobiłem na gazie jakieś 30 tys km i jedyne co wymieniałem to filtry, czyli normalka. Spalanie większe do 15% niż na Pb.

miszalj, 2015-08-24 19:29:04
    zgłoś
    Alcomobilizer?
    Moim zdaniem na pewno wpłynie na poprawę bezpieczeństwa. Jak ktoś będzie miał takie urządzenie to pod wpływem będzie miał na pewno utrudniony dostęp do auta. Pewnie ktoś napisze, że zawsze może dmuchnąć osoba trzeźwa - Już widzę kolejki które się ustawiają do pomocy pijanemu żeby jechał i kogoś zabił. Świadomośc społeczeństwa w tej kwestii rośnie i jest na pewno postęp. Co do alcomobilizera - jak ma być zakładany u osób złapanych za jazdę po kielichu to tylko same plusy. Pijak musi zapłacić za to urządzenie z własnej kieszeni, będzie miał utrudniony dostęp do auta, zarobi monter, producent. Nikt nie traci.

miszalj, 2015-08-24 19:36:48
    zgłoś
    Nowe modele z gazem LPG. Co można kupić w Polsce?
    Ja jeżdżę od ponad roku na BRC (Kia Rio 1,2) montaż w Czakramie. Jak na razie auto sprawuje się bez zarzutu, podobnie jak instalacja. Gwarancja na jednostkę napędową została utrzymana, a dodatkowym plusem jest to że przeglądy i wymiana są co 15 tys. km (lepsza jakość podzespołów, większa wytrzymałość), a nie jak w przypadku konkurencji co 10 tys.km. Także po 30 tys jedna wizyta w serwisie jest do przodu

miszalj, 2015-08-30 11:32:45
    zgłoś
    Test opon letnich 2016 - 215/60 R17

<p>W powietrzu czuć już wiosnę, więc czas na zmianę ogumienia. Żeby upewnić się, że dokonasz właściwego wyboru, przed zakupem sprawdź, która opona jest w roku 2016 najlepsza. Oto test opon letnich w rozmiarze 215/60 R17.</p><br /><br /><a href="/porady/Test-opon-letnich-2016-215-60-R17,22067,1">Zobacz artykuł</a>
    Fajny test, ja z kolei w tym roku kupiłem namówiony przez wulkanizatora opony Prestivo X1. Może dostaliście je do testów? Są ponoć nowością w Polsce i chętnie przeczytałbym o nich jakąkolwiek rzetelną opinię. Pozdrawiam
    miszalj, 2016-04-23 17:14:46
    zgłoś
    Dobry alkomat, jaki polecicie?
    Koniec końców zamówiliśmy Alkohita x50. Przeważyła ta gwarancja i darmowa kalibracja. Alkomat już dotarł, nawet szybko. Teraz czekamy już tylko na święta i wtedy zrobimy pierwsze testy.
    miszalj, 2016-11-21 19:31:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij