Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil nolit

zgłoś
    Nissan Skyline
    Moje ulubione auto Teraz wyszła już 15 wersja skyline-a.Szkoda że będzie tylko 20 egzemplarzy W Polsce takiego nie spotkamy...
    nolit, 2005-08-30 12:39:29
    zgłoś
    Honda Integra
    Szkoda że niewyraźne niektóre zdjęcia.Ale mi się wszycho podoba oprócz progów (ale to może kwestia mojego gustu)
    nolit, 2005-09-06 19:02:01
    zgłoś
    [Seria] moje modele
    Fajna kolekcja, większość modeli mi się podoba
    nolit, 2005-09-06 19:05:10
    zgłoś
    Pierwszy raz czyli wasze pierwsze spotkania z tuningiem
    Hmmm... od małego bawiłem się resorakami, coś w tym jest bo potem obejrzałem Szybkich i wściekłych i pokochałem te \"szerokie wozy\" (nawet wtedy nie wiedziałem o co chodzi w tym że z rury idzie taki jakby ogień )ale potem zaczełem pogłębiać wiedze, tzn. kupowałem gazety (GT, Auto Tuning Świat aż do Maxi Tuning-u który kupuje do dziś i regularnie co miesiąc) zaczełem zbierać plakaty, czytać forum, oglądać filmy ale i tak wiem jedną setną tego co kilka osób z tego forum wie o tuningu :? ale przede mną długa droga \"kształcenia tuningowego\" i mam nadzieję że kiedyś będe dużo wiedział............i to na tyle
    nolit, 2005-10-31 18:21:15
    zgłoś
    Poszukiwania Obrazków i Tapet
    Zakładam taki temat, ponieważ chyba jeszcze takiego nie było. Możecie tu umieszczać ciekawe \"upiększacze\" pulpitu. Tematyka różna ja zacznę pierwszy (mam nadzieję, że moderatorzy nie zaprezentują kłódki na tym temacie). A więc zaczynam:Auta:Może nie wszytkie przypadnom wam do gustu, ale ja wybrałem jedne z lepszych, które mam na twardzielu 8) jak będe miał czas wyśle więcej...Pozdr
    nolit, 2005-11-17 11:13:31
    zgłoś
    Nie ma za co 8)
    nolit, 2005-11-17 12:10:42
    zgłoś
    Nissan Skyline KKR-shade
    z boku okropny :!:
    nolit, 2005-11-17 13:37:24
    zgłoś
    Kadett C Caravan
    Pikny wozik, mam nadzieję że jak ukończysz prace nad nim to powrzucasz pare zdjęć abyśmy mogli oczy nacieszyć
    nolit, 2005-11-17 14:10:38
    zgłoś
    pożyjemy, zobaczymy...
    nolit, 2005-11-17 18:16:00
    zgłoś
    Sens istnienia tego tematu jest rtównoznaczny dla mnie z tym, że w google też można wpisać sobie np: Mustang i znaleźć fotki w rozmiarze na tapete, jest też mnóstwo stron z tapetami...no w sumie trochę prawdy w tym jest, ale nie zawsze znajdziesz to czego szukasz, a może akurat ktoś znalazł ciekawą stronke i ma parę ciekawych tapetekpozdr
    nolit, 2005-11-17 18:32:42
STRONA 1 z 1770
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij