Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil wojti87

zgłoś
    Volvo XC60 wyprowadzi Cię z kłopotów
    Jestem ciekawy jak XC60 wypadnie w testach bezpieczeństwa. Jak na razie Szwedzi dokładają wszelkich starań żeby było dobrze. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Volvo ma szanse być marką kojarzoną z najwyższym bezpieczeństwem. Czas wszystko pokaże.
    wojti87, 2017-03-21 20:42:49
    zgłoś
    Sztuczna inteligencja w samochodach - co to właściwie jest?
    Sztuczna inteligencja i zaawansowane systemy bezpieczeństwa będą niezbędne w samochodach autonomicznych. Dlatego najbardziej liczące się marki, które pracują nad autonomicznymi samochodami tak bardzo dbają o wysokie standardy bezpieczeństwa i inwestują ogromne pieniądze w rozwój różnych systemów. Dobrze to widać na przykładzie Szwedów, którzy moim zdaniem przez ostatnie kilka lat zrobili ogromnepostępy w kwestiach bezpieczeństwa.
    wojti87, 2017-03-22 10:13:31
    zgłoś
    Volvo XC60 - pierwszy kontakt z popularnym SUV-em
    Bardzo udany model. Godny następca poprzedniej generacji. Pewno pojawią się wątpliwości co do 4-cylindrowych jednostek, ale myślę, że ludzie z czasem docenią możliwości tych silników. Pod warunkiem, że okażą się tak samo niezawodne jak te z większą liczbą cylindrow, a nie sądzę żeby jakiemukolwiek producentowi zależało na tym żeby być kojarzonym z silnikami słabej jakości.
    wojti87, 2017-03-22 11:28:26
    zgłoś
    Samochód bezpieczny dla rowerzystów i pieszych?
    Ja nie widzę tutaj dramatu. Akurat to, że Volvo robi bardzo bezpieczne samochody to prawda. Widać to w testach bezpieczeństwa i to nie tylko tych europejskich. Niektóre rozwiązania czy design nowych modeli mogą się nie podobać, to kwestia gustu. Nie ma samochodu, który podobałby się wszystkim, ale akurat nie można zarzucać Szwedom, że robią auta ktore nie są bezpieczne. Nie każdy producent musi stosować te same rozwiązania.
    wojti87, 2017-03-22 11:34:11
    zgłoś
    Audi A4 Allroad - słuszny format
    Allroady od Audi zawsze mi się podobały, ale w tym roku Volvo V90 CC zdecydowanie podbiło moje serce. Głównie ze względu na design chociaz wyposazenie Szwedzi też proponują konkretne w rozsądnej cenie.
    wojti87, 2017-03-23 09:34:19
    zgłoś
    BMW stawia na większe modele i SUV-y
    Co raz więcej liczących marek idzie w tym kierunku. Dwie udane premiery ostatnich lat ze Szwecji pokazują, że zapotrzebowanie na te samochody rośnie. Pytanie właśnie kto zwycięży na tym polu bitwy. Niemcy też nie śpią. Szwedzi proponują bardzo dobre auta w rozsądnych cenach jak na tą klasę.
    wojti87, 2017-03-23 09:39:45
    zgłoś
    Volvo XC40 - nowy silnik i układ hybrydowy
    Właśnie takiego modelu brakuje w rodzinie Volvo. Małego, eksluzywnego SUV-a. Co do silników, to na pewno pojawią się różne opinie, ale myśle, że Szwedzi się obronią. Tak jak to było w przypadku choćby XC90.
    wojti87, 2017-03-26 20:56:59
    zgłoś
    Audi Q4 - debiut w 2019
    No to szykuje się co raz więcej takich małych suvow. Volvo Xc40 też zapowiada się ciekawie. Jeśli chodzi o silniki to sytuacja w obu przypadkach zarysowuje się podobnie.
    wojti87, 2017-03-26 21:02:12
    zgłoś
    Volvo S60 - nowa generacja najpóźniej w 2018
    Trzeba przyznać, że od kilku lat pod wpływem nowego kapitału szwedzka marka rozwija się bardzo szybko. Praktycznie co roku wypuszcają nowe modele lub odświeżają stare. W tym roku XC60 to chyba jedna z najważniejszych premier.
    wojti87, 2017-03-26 21:05:54
    zgłoś
    Volvo XC60 - oto mniejszy brat XC90
    Biorąc pod uwagę, że poprzednia generacja była hitem sprzedażowym sądzę, że i teraz tak będzie. Na drugą generację trzeba było długo czekać więc tym bardziej zainteresowanie będzie spore.
    wojti87, 2017-03-26 21:09:36
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij