Oceń galerię:

0,00

Skomentuj (12)

airmatic, 15 października 2013, 08:12

Wbrew temu, co Wam się wydaje, ja jestem prosty chłopak :D. Co to grupy docelowej aut Maserati, to chyba za dużo naczytałem się artykułów Dante Cinque w ostatnim roku studiów (i mi się odbija "włoszczyzną", choć jednak wolę stejki :dwarf:)

Samuraj, 14 października 2013, 20:38

Ja z chęcią. :)

airmatic, 14 października 2013, 17:53

To chociaż zaproś Samuraja na żarcie z KFC :D

eri, 13 października 2013, 16:42

Air, na grilla Cię jednak nie zaproszę, a to z jednej przyczyny - nie da się wyłącznie na nim przygotować dobrego włoskiego żarcia. Jako miłośnik dobrej kuchni, nie mogę facetowi piszącemu takie rzeczy zrobić świństwa (z grilla) :)  

airmatic, 13 października 2013, 14:41

Kupując Maserati, decydujesz się na włoski high-tech i kosmiczną technologię zahaczającą o Ferrari w klasycznym nadwoziu czterodrzwiowej limuzyny - która wygląda tak obłędnie, jak przystało na włoskich stylistów. Przy Quattroporte każda z limuzyn wielkiej trójki z Niemiec ma aparycję zwalistego baleronu, któremu nie za bardzo pomaga kombinacja literek od nadwornych tunerów i pakiety AMG, M czy S. Takich aut akurat chcą klienci - liczy się marka, rozmiary, klasyczna linia i wylewający się zewsząd szpan drogiego auta. Przy tym wszystkim Maserati to egzotyk - który każe dopłacać właśnie za swoją egzotykę i DNA podwędzone inżynierom z Maranello.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia