auto motor i sport poleca:

Audi Connect - elektroniczna płatność za parking

Poleć ten artykuł:

Producent z Ingolstadt wprowadza do testów kolejne udogodnienie, które w przyszłości może trafić do wszystkich modeli Audi.

Zobacz całą galerię

Audi Connect – usługa "elektroniczne bilety parkingowe" to spore udogodnienie dla kierowców korzystających z parkingów, gdzie trzeba uiszczać opłaty za postój. Wszyscy wiemy, że pobieranie biletu przy wjeździe jest łatwe, natomiast przy wyjeździe często przychodzi nam szukać automatu, w którym można zapłacić za parking. W dodatku nie raz zdarza się (szczególnie w galeriach), że kolejka chętnych do zapłaty jest długa i posuwa się zdecydowanie wolniej niż to sobie wyobrażamy.

Naprzeciw tym problemom wychodzi Audi. Dzięki usłudze "elektroniczne bilety parkingowe" kierowca nie będzie musiał opuszczać pojazdu nie tylko przy wjeździe, ale również przy wyjeździe z parkingu. Dzięki radiowemu sygnałowi wysyłanemu do barierek szlabany same się otworzą. W fazie testów w Ingolstadt udział brać będzie nawet 13 000 uczestników.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi | Audi Connect | płacenie za parking | elektroniczna płatność

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij