Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Audi czy Bugatti - co na weekend w Trójmieście?

Audi Tiraman

Stefanie Behringer pod kuratelą studia projektowego Audi w Monachium zaprojektował luksusowy jacht napędzany 500-konnym silnikiem TDI. Łajba ma cztery sypialnie, a dla rozrywki podróżujących przygotowano nawet miejsce na dwa skutery wodne. Zasilane elektrycznie, by nie denerwować ekologów dbających o emisję dwutlenku węgla.

Za drugą propozycję odpowiedzialny jest Ben Walsh - człowiek, który na co dzień projektuje wnętrza Peugeotów i Citroenów. Jego projekt, zbudowany z aluminium i włókna węglowego napędzać ma oczywiście 1000-konny silnik z Veyrona. 

Którą z tych maszyn wolelibyście zabrać nad morze? Oczywiście żadna z nich nigdy nie powstanie, ale pomarzyć - dobra rzecz.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ja bym żadnej nie chciał. Nie jestem fanem łódek, nawet tych megaluksusowych. Już sobie wyobrażam rozmowę dwóch kumpli:- Czym jeździsz?- Mam Veyrona.- No to pewnie nikt ci nie podskakuje na drodze ... .- Panie na jakiej drodze?! Toż to łódka, ale delfiny przeganiam.- ... .
  ~Samuraj, 2011-05-14 13:51:15
 • avatar
  zgłoś
  Ja zamiast tych ociekających technologią łódeczek wolałbym Rive Aquarama
  TomaszGT, 2011-05-09 15:56:32
 • avatar
  zgłoś
  Zbliża się sezon wakacyjny, wypadałoby wybrać godny pojazd na szykowne przyjęcia na polskim wybrzeżu. Lepsza będzie łódź od Audi czy Bugatti?
  auto motor i sport, 2011-05-09 08:08:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij