auto motor i sport poleca:

Elektroniczna osłona

Poleć ten artykuł:

CarShield

Czarne pudełeczko może współpracować z sieciami komórkowymi, wyposażono je również w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth oraz odbiornik GPS. Technologie te pozwalają chociażby właścicielowi auta na otwarcie jego drzwi za pomocą telefonu komórkowego z funkcją Bluetooth, a także śledzenie aktualnej pozycji pojazdu (możliwe jest również sprawdzanie historii trasy).

Jeśli z auta korzysta również nastoletni kierowca, można określić obszar, po jakim może się przemieszczać. Gdy przekroczy on wyznaczone granice, właściciel urządzenia odbiera w swoim telefonie komórkowym SMS-a informującego o tym fakcie.

CarShield jest w stanie monitorować także "stan zdrowia” samochodu – informuje o stanie naładowania akumulatora, ciśnienia w oponach (w niektórych pojazdach) oraz przypomina o wymianie oleju.

Opisywane urządzenie pojawi się w sprzedaży 22 stycznia w cenie 300 dolarów. Po zakupie użytkownik, który będzie chciał skorzystać z usług drogowych, będzie musiał opłacać miesięczny abonament w wysokości 150 dolarów.

http://mycarshield.com

Tagi: CarShield | GPS | Bluetooth | elektronika |

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij