auto motor i sport poleca:

Jakie auto kupić: 180 KM za 170 tys. zł.

Poleć ten artykuł:

Pana Marek szuka auta o mocy powyżej 180 KM – żeby sprawnie wyprzedzać i czuć się bezpiecznie w trasie. Doradzamy, który model wybrać.

Imię nazwisko: Marek Grzelak
Wiek: 38 lat
Zawód: prawnik
Miejsce zamieszkania: Poznań
Liczba kilometrów przejeżdżanych w roku: około 40 000
Wymagania: Moc 200 KM byłaby najlepsza i to uzyskiwana przez diesla – bo mniej pali i jest bardziej elastyczny, chociaż, niestety, głośniejszy. Koniecznie automatyczna skrzynia biegów – jedna trasa pożyczonym autem wystarczyła, by uznać, że to komfortowe rozwiązanie. Kolejny mus: napęd na cztery koła, bo dojazd do domu zawiewa śnieg, a i na zwykłej drodze przyczepność jest lepsza. Może być SUV (ale to nie jest warunek) – siedzi się wyżej i niestraszne mu krawężniki. Auto będzie jeździć w dalekie trasy, także z 4-osobową rodziną na pokładzie. Ma służyć do 150 tys. km, czyli 3-4 lata. Cena maksymalna: 170 000 zł  

OSTATNIO POMOGLIŚMY

Wojciech Król – proponowaliśmy Mazdę 3, Alfę Romeo Giuliettę, Forda Fiestę ST, Seata Leona lub Nissana Juke’a. Wybrałem Mazdę, bo wydała mi się najładniejsza i miała bardzo bogate wyposażenie. No, ale tania to ona nie była. Zrobiłem już 1200 km i świetnie mi się jeździ, chociaż spalanie 8,1-8,2 l/100 km na autostradzie przy 135 km/h to o wiele więcej niż podawał producent. Bardzo miłą niespodzianką jest tablica rozdzielcza – prawie wcale nie ma przycisków, a wszystkie funkcje uruchamia się na ekranie komputera, według mnie to genialne rozwiązanie.

Tagi: kupno samochodu | moc

Oceń artykuł:

3,80

Skomentuj (1)

miłek, 18 sierpnia 2015, 10:07

Mazda 6 SKY-G 2.5 192 KM do 150.000zł powinna być dostepna. Piękne auto, bardzo dynamiczne i zwrotne. Byłem na jeździe próbnej i może w przyszłym roku bedę posiadaczem tego modelu :)
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij