Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Lexus LS - są wibracje czy nie?

Lexus LS460

22 lata temu Lexus promował model LS na rynku amerykańskim m.in. zwracając uwagę na doskonałe wytłumienie silnika, dzięki któremu przy pracującym motorze na pokrywie silnika bez problemu stała piramida kieliszków do wina. Reklama wyglądała tak:

Pewien właściciel nowego Lexusa chciał sprawdzić, czy podobnie będzie dziś. Na masce swojego LS460 postawił podobną piramidę i również odpalił silnik. Efekt eksperymentu można zobaczyć tu:

Jak widać, piramida nie przetrwała próby. Czy oznacza to, że projektanci nowego LS-a nie przyłożyli się do pracy, czy może w 1989 roku dopuszczono się oszustwa przy szykowaniu reklamy? Lexus nie pozostawił tego pytania bez odpowiedzi, oto ona:

 

W Stanach Zjednoczonych producent nie pozwolił sobie na zlekceważenie filmu z Youtube. Czy polscy klienci też mogą liczyć na równie poważne traktowanie i błyskawiczną reakcję na swoje wątpliwości co do zakupionych pojazdów? Macie doświadczenia w tej kwestii?

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 147 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Biedni malkontenci... Jacy próżni ludzie z niektórych klientów. Ale reklamodawcy sami sobie winni
  airmatic, 2011-03-21 20:56:42
 • avatar
  zgłoś
  Jasny gwint. Pamiętam jak ta reklama pokazała się. Wtedy to miałem prospekty Lexusa z US, a w tym czasie w Europie nie słyszeli o tej marce.
  ~pedro, 2011-03-21 18:50:38
 • avatar
  zgłoś
  Ostatni fragment to niezła ironia. Wiadomo, że u nas nikt by się tym nie zainteresował, natomiast ja jestem pod wrażeniem kultury pracy tych silników w LS - ach. Kieliszki jak kieliszki, ale jeśli jest faktycznie tak cicho w środku przy otwartym oknie to chylę czoło.
  ~Samuraj, 2011-03-21 10:06:44
 • avatar
  zgłoś
  Czy na pokrywie silnika faktycznie można ustawić piramidę z kieliszków bez obaw, że rozpadnie się pod wpływem wibracji? Sprawdził to klient Lexusa.
  auto motor i sport, 2011-03-21 08:58:32
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij