auto motor i sport poleca:

Lexus LS - są wibracje czy nie?

Poleć ten artykuł:

22 lata temu Lexus promował model LS na rynku amerykańskim m.in. zwracając uwagę na doskonałe wytłumienie silnika, dzięki któremu przy pracującym motorze na pokrywie silnika bez problemu stała piramida kieliszków do wina. Reklama wyglądała tak:

Pewien właściciel nowego Lexusa chciał sprawdzić, czy podobnie będzie dziś. Na masce swojego LS460 postawił podobną piramidę i również odpalił silnik. Efekt eksperymentu można zobaczyć tu:

Jak widać, piramida nie przetrwała próby. Czy oznacza to, że projektanci nowego LS-a nie przyłożyli się do pracy, czy może w 1989 roku dopuszczono się oszustwa przy szykowaniu reklamy? Lexus nie pozostawił tego pytania bez odpowiedzi, oto ona:

 

W Stanach Zjednoczonych producent nie pozwolił sobie na zlekceważenie filmu z Youtube. Czy polscy klienci też mogą liczyć na równie poważne traktowanie i błyskawiczną reakcję na swoje wątpliwości co do zakupionych pojazdów? Macie doświadczenia w tej kwestii?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lexus | reklama | LS460

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij