Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

MobileNavigator dla iPhone’a 3G

MobileNavigator MobileNavigator dla iPhone'a 3G

"Dzięki oprogramowaniu MobileNavigator, iPhone 3G i nowy iPhone 3G S są teraz kompletnymi urządzeniami, z pełni funkcjonalną nawigacją, którą dzięki rozmiarowi samego urządzenia jest zawsze pod ręką, czy to w domu, czy za granicą", powiedział Gerhard Mayr, zarządzający działem rozwiązań dla telefonów komórkowych i nowymi rynkami w firmie NAVIGON.

Do działania nawigacji wymagane jest tylko zainstalowanie najnowszego systemu operacyjnego dla iPhone'a - Apple OS 3.0.

MobileNavigator dla iPhone będzie dostępny w dwóch wersjach: już teraz można ściągnąć edycję z mapami całej Europy, a w najbliższym czasie pojawi się bezpłatna wersja LITE, bez możliwości nawigowania, ale z najnowszymi mapami i wyświetlaniem celów specjalnych (POI). Będzie też miała tryb symulacji, który pokaże, jakie możliwości ma pełna wersja oprogramowania firmy NAVIGON. Wersja LITE będzie działać także na iPod'ach.

MobileNavigator zawiera takie funkcje jak Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), Asystenta Prędkości (Speed Assistant), tryb dzienny i nocny, a także wyświetlanie celów specjalnych wzdłuż naszej trasy. Dodatkowo, oprogramowanie zostało precyzyjnie dostosowane do specyficznych cech iPhone'a, dzięki czemu na przykład ekran dopasowuje się do położenia urządzenia po jego obróceniu. Dostępne jest także inteligentne wprowadzanie adresu docelowego, czy nawigowanie do kontaktów w książce adresowej. Jeżeli iPhone używany jest do rozmowy w trakcie nawigowania, funkcja nawigacji wznawiana jest automatycznie po zakończeniu połączenia.

Do końca czerwca pełna wersja MobileNavigator z mapami 40 krajów Europy będzie dostępna w specjalnej cenie 74,99 Euro. Wersja z mapami regionu będzie wkrótce dostępna także w obniżonej cenie 49,99 Euro. Od lipca wersja regionalna będzie kosztować 69,99 Euro, a wersja z mapami 40 krajów Europy - 99,99 Euro.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'auto napisał(-a):Firma NAVIGON jest pierwszą firmą (jak twierdzi ona sama), która zakończyła opracowywanie profesjonalnego rozwiązania nawigacyjnego dla iPhone, czyli w pełni funkcjonalnego oprogramowania, ze wszystkimi mapami zainstalowanymi w urządzeniu. Po wielu testach dostępne jest już przez sklep Apple App Store w Europie.
  ~niunia, 2009-07-01 12:40:03
 • avatar
  zgłoś
  www.e-motoforum.pl [u]Polecam!! Forum które wy tworzycie i którego szukacie!![/u]
  ~niunia, 2009-07-01 12:38:01
 • avatar
  zgłoś
  'Gość' napisał(-a):takie 30 groszy na litrze, jak sie dziennie robi stowke, to jest pieniadz jak podliczysz ile wydajesz w ciagu roku...Prosta jazda - tankuje dwa, trzy razy w miesiącu - zależy od tego czy jedziemy do teściowej , czy nie. Rocznie jestem w stanie odłożyć na OC w Linku. Oczywiście nie odkładam każdego grosza do skarbonki. Tego typu oszczędności czają się za każdym rogiem - konto w banku, przelewy, opłata roczna za kartę, itp., to się uzbiera. Ostatnio przekonywałem kumpla z pracy, którego miesięcznie te koszty wynoszą około 20 złotych, to rocznie daje 240 złotych! A może to mieć zupełnie za darmo - wystarczy poszukać w necie, żeby tu darmowej reklamy nie robić. Koniec końców, okazało się, że ma duży debet w rachunku i tylko to go trzyma przy tym banku...
  ~gość, 2009-06-25 22:14:07
 • avatar
  zgłoś
  'gość' napisał(-a):Tak jak się spodziewałem, Navigon już można pobrać z netu i zainstalować choćby przez itunes, wystarczy tylko mieć złamanego iphona... Chciwość jest zgubna. Daliby cenę 10-20 euro za aplikację, to by więcej zarobili, a tak... A co do pytania o Neste, cena paliw jest niższa, bo nie ma obsługi, czyli nie ma kto kombinować takie 30 groszy na litrze, jak sie dziennie robi stowke, to jest pieniadz jak podliczysz ile wydajesz w ciagu roku...
  ~Gość, 2009-06-25 14:29:07
 • avatar
  zgłoś
  Tak jak się spodziewałem, Navigon już można pobrać z netu i zainstalować choćby przez itunes, wystarczy tylko mieć złamanego iphona... Chciwość jest zgubna. Daliby cenę 10-20 euro za aplikację, to by więcej zarobili, a tak... A co do pytania o Neste, cena paliw jest niższa, bo nie ma obsługi, czyli nie ma kto kombinować
  ~gość, 2009-06-25 12:08:58
 • avatar
  zgłoś
  Trochę nie w temat ale zauważ że Neste jest stacją bezobsługową, nie trzeba płacić ochronie,kasjerom,pomocnikom,sprzątaczom i wielu wielu innym osobom.
  Karol_Fazer, 2009-06-24 20:06:52
 • avatar
  zgłoś
  'gość' napisał(-a):Czekałem na ten progs już od wiosny, od kiedy tylko się dowiedziałem, że będzie... ale cena mnie zabiła. 100 euro, to kupa kasy jak za program - chyba najdroższy w iTunes Store. Zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej jeść małą łyżeczką, ale złotą, niż drewnianą chochlą. Widać producenci tego programu mają przeciwne zdanie i chyba furory nie zrobią, za dużo kasy, tym bardziej teraz, gdy kryzys zagląda przez wszystkie okna i drzwi. Ceny paliwa idą ostro do góry, już nawet nie mówię o samej benzynie, która bije rekordy, czy oleju napędowym (choć ten w porównaniu z rokiem ubiegłym trzyma dobrą cenę), ale o gazie. Dobrze, że zaopatruję się w ON na Neste i zawsze te ceny są niższe.czemu na neste maja tansze paliwo? niepewna waszka? o co chodzi?
  ~Gość, 2009-06-24 18:09:37
 • avatar
  zgłoś
  Czekałem na ten progs już od wiosny, od kiedy tylko się dowiedziałem, że będzie... ale cena mnie zabiła. 100 euro, to kupa kasy jak za program - chyba najdroższy w iTunes Store. Zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej jeść małą łyżeczką, ale złotą, niż drewnianą chochlą. Widać producenci tego programu mają przeciwne zdanie i chyba furory nie zrobią, za dużo kasy, tym bardziej teraz, gdy kryzys zagląda przez wszystkie okna i drzwi. Ceny paliwa idą ostro do góry, już nawet nie mówię o samej benzynie, która bije rekordy, czy oleju napędowym (choć ten w porównaniu z rokiem ubiegłym trzyma dobrą cenę), ale o gazie. Dobrze, że zaopatruję się w ON na Neste i zawsze te ceny są niższe.
  ~gość, 2009-06-23 22:54:50
 • avatar
  zgłoś
  Firma NAVIGON jest pierwszą firmą (jak twierdzi ona sama), która zakończyła opracowywanie profesjonalnego rozwiązania nawigacyjnego dla iPhone, czyli w pełni funkcjonalnego oprogramowania, ze wszystkimi mapami zainstalowanymi w urządzeniu. Po wielu testach dostępne jest już przez sklep Apple App Store w Europie.
  auto motor i sport, 2009-06-23 11:49:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij