Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Nagrobek BMW – do zaakceptowania, czy lekka przesada?

BMW BMW nagrobek

Steve od zawsze kochał auta. A szczególnie umiłował BMW. Sam miał kilka, cała jego rodzina jeździła tylko "beemkami". Kiedy Steve zmarł nagle w związku z problemami z sercem, rodzina postanowiła uhonorować jego zamiłowanie do aut ze śmigłem na masce. Zamówiono dla niego granitowy nagrobek w formie BMW.

Granitowe BMW M3 waży około tony. Zostało zamówione i przygotowane z jednego kamiennego bloku w Chinach, po czym przetransportowano je do Wielkiej Brytanii, gdzie zaparkowano je na zawsze. Koszt całej operacji - 75 tysięcy dolarów.

Opinie odwiedzających cmentarz są różne. Jedni chwalą oddanie rodziny dla pasji zmarłego, inni krytykują, za niepoważne podejście do tematu śmierci. Pracownicy cmentarza obawiają się, że nagrobek może przyciągać wandali, którzy będą niszczyć cmentarz. A jaka jest Wasza opinia?

BMW nagrobek

 Nagrobek BMW

źródło: DailyMail

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Tylko, że on już nie żyje hehehehehe.
  Kołdziak, 2011-07-27 20:35:08
 • avatar
  zgłoś
  Jak najbardziej Za hehehe w zyciu nie ma czasu na mulenie
  84styleFury, 2011-07-27 20:31:21
 • avatar
  zgłoś
  jak dla mnie to rodzina postąpiła bardzo słusznie skoro był fanem marki BMW był pasjonatem samochodów to czemu po smierci nie ma spoczywac w nagrobku wzorowanym na cos co lubił ja w pełni to akceptuje pozdrawiam
  ~odlocik1991, 2010-05-07 17:20:33
 • avatar
  zgłoś
  jak dla mnie nie ma w tym żadnej przesady i na pewno nie byłbym oburzony czy w jakiś sposób zniesmaczony takim widokiem na cmentarzu. Taki pomnik przynajmniej obrazuje jasno co za życia kochał zmarły, dostajemy jakieś informacje o nim. A taki zwyczajny pomnik jest jednym z wielu, które o niczym nie świadczą, poza tym, że czasami da się wywnioskować w jak bogatej rodzinie żył zmarły.
  ~Nitric, 2010-05-07 14:21:34
 • avatar
  zgłoś
  O niektórych z nas mówi się, że kochamy auta do przesady. Pucujemy, trzymamy w klimatyzowanych garażach, chuchamy i dmuchamy. A co powiedzieć o tym gościu?
  auto motor i sport, 2010-05-07 10:17:41
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij