auto motor i sport poleca:

Nawigacja dla ciężarówek

Poleć ten artykuł:

PC Navigator Truck 8 Europe Zobacz całą galerię

Oprogramowanie firmy MapFactor umożliwia wprowadzanie kompletnych danych pojazdu takich jak masa samochodu, szerokość, wysokość, nacisk na osie itp. Podane informacje uwzględniane są potem podczas wyznaczania trasy. Funkcja ta ułatwia poruszanie się po głównych drogach transportowych w krajach Europy pozwalając uniknąć np. dróg z ograniczeniem tonażu, niskich wiaduktów czy wąskich uliczek. Orientację w terenie ułatwia też wizualizacja 3D wszystkich ważniejszych budynków w mieście. Nowością jest także opcja "asysty pasa ruchu" informująca z odpowiednim wyprzedzeniem, który pas ruchu należy zająć zbliżając się do skrzyżowania, aby można było z łatwością go opuścić oraz możliwość zdalnej, dwukierunkowej komunikacji z kierowcą na trasie przy połączeniu TCP/IP.

Navigator Truck 8 dostępny jest w wersji PC, jak i Pocket dedykowanej dla palmtopów. Obie wersje posiadają najnowsze mapy TeleAtlas ze stycznia 2008 r. i jak podaje producent zawierają prawie 100% pokrycia m.in. Polski, Słowacji i Węgier. Zwiększono też pokrycie map Łotwy, Rosji oraz Turcji.

PC i Pocket Navigator Truck 8 dostępne są w cenie 649 zł brutto.

źródło: informacja prasowa

Tagi: nawigacja | ciężarówki | nawigacja samochodowa | GPS

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij