auto motor i sport poleca:

Nowa marka Clariona

Poleć ten artykuł:

AUDIOMEDIA GDF879 – Stacja multimedialna 2DIN z 6,2’’ ekranem dotykowym, Bluetooth i systemem nawigacji GPS Zobacz całą galerię

Pomysł na stworzenie tej marki narodził się w oddziale Clarion Włochy. Na początku AUDIOMEDIA miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion, ale z czasem stała się osobną gamą oferującą nowoczesne produkty w niższych cenach.

Podobnie jak marka Clarion, AUDIOMEDIA oferuje bogate portfolio produktów car-audio-wideo, począwszy od radioodtwarzaczy CD/MP3, poprzez stacje multimedialne w rozmiarze 1 i 2 DIN oraz urządzenia nawigacyjne do głośników i wzmacniaczy, w tym także z serii Marine (dedykowanej do jachtów i łodzi).

Produktami, które cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców, także w Polsce, są urządzenia multimedialne z wbudowaną nawigacją GPS. Produkty AUDIOMEDIA sprzedawane w Polsce, są wyposażone w oprogramowanie AutoMapa Europe.

 

Tagi: Clarion | Audiomedia | GPS | nawigacja | audio-wideo

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij