auto motor i sport poleca:

Nowa nawigacja TomTom

Poleć ten artykuł:

Nawigacja TomTom GO 630 Zobacz całą galerię

Najnowszy TomTom GO 630 jest wyposażony w technologię IQ Routes opracowaną przez firmę TomTom. Jej zadaniem jest wyznaczanie trasy oparte na rzeczywistych warunkach panujących na drodze (określa trasę na podstawie aktualnej prędkości pojazdów na drodze, a nie znaków drogowych z ograniczeniami prędkości). Ponadto technologia TomTom bierze pod uwagę wszystkie czynniki, jakie mogą mieć wpływ na czas potrzebny kierowcy, aby dotrzeć do celu - takie jak sygnalizacja świetlna, ronda czy progi ograniczające prędkość. W przypadku spiętrzenia tych wszystkich czynników urządzenie nawigacji automatycznie wybiera trasę, której pokonanie zajmie zdecydowanie mniej czasu.

"Sercem" nawigacji jest 400-megahercowy procesor współpracujący z 4,3-calowym ekranem panoramicznym o rozdzielczości 480x272 piksele, 2 GB pamięci wewnętrznej typu flash, gniazdem na karty SD, moduł komunikacji bezprzewodowej w standardzie Bluetooth oraz litowo-polimerowy akumulator pozwalający na 5 godzin pracy.

Ważące 220 gramów urządzenie ma wymiary 118x83x24 mm.

Źródło: TomTom

Tagi: nawigacja | TomTom | GO 630 | GPS

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij