auto motor i sport poleca:

Nowe nawigacje - TomTom

Poleć ten artykuł:

TomTom ONE Zobacz całą galerię

TomTom - największy światowy dostawca przenośnych rozwiązań nawigacyjnych - przedstawił dwa nowe modele: TomTom ONE oraz TomTom XL. Nowe urządzenia mają zupełnie odmienioną stylistykę i posiadają poręczny składany uchwyt.

Nowy uchwyt (nazwany EasyPortTM) nie musi być odłączany od urządzenia, pozwalając na złożenie go do niemal całkowicie płaskiej pozycji. Nawigacja wraz z uchwytem jest wystarczająco mała, aby zmieścić się do kieszeni koszuli czy torebki, gdy tylko kierowca opuszcza samochód.

Dodatkowo, zarówno TomTom ONE, jak i TomTom XL są teraz wyposażone w całkowicie nowy system audio, dzięki któremu instrukcje głosowe są słyszane w każdych warunkach. Oba urządzenia posiadają dotykowe ekrany LCD, z tym że w ONE jest on 3,5-calowy, a w XL - szerokokątny, 4,3-calowy.

Oba nowe modele w sklepach dostępne będą już w maju bieżącego roku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.tomtom.com.

Ceny:

TomTom ONE: 579 PLN

TomTom ONE Europe 31: 769 PLN

TomTom ONE Europe 31 Traffic: 879 PLN

TomTom XL Traffic: 949 PLN

TomTom XL Europe 31 Traffic: 1149 PLN

Źródło: TomTom

Tagi: nawigacja samochodowa | TomTom | ONE | XL

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij