auto motor i sport poleca:

Samochody używane - te modele kupują Polacy

Poleć ten artykuł:

Co ciekawe, królem aut z drugiej ręki nie jest VW Golf, ale jego krewny - Audi A4. Kompakt z Wolfsburga zajmuje... drugie miejsce. Trzecie miejsce też bez niespodzianek - VW Passat. Dlaczego Polacy tak chętnie kupują te modele? Przyjrzeliśmy się im i sprawdzamy, czy faktycznie warto je kupić.

Wśród najpopularniejszych marek kupowanych na rynku aut używanych zwycięża Volkswagen. Później jest rodzime Audi i również niemieckie BMW. Niemieckie oblężenie przełamuje dopiero Toyota , która jest siódma w zestawieniu. Czy wybory Polaków są słuszne? Czy samochody, które są najczęściej wyszukiwane w serwisie otomoto warto kupić?

Wzięliśmy pod lupę 10 najchętniej kupowanych aut i postanowiliśmy im się lepiej przyjrzeć. Sprawdzimy je pod kątem awaryjności, opinii na rynku aut używanych oraz ceny. Wybieramy też polecaną wersję i odradzamy najbardziej awaryjną oraz kosztowną.

Widać, że Polacy jeszcze nie przekonali się do modnych dziś SUV-ów i crossoverów. Owszem, na rynku aut nowych te auta sprzedają się bardzo dobrze, ale trendy na rynku wtórnym pokazują, że jesteśmy tradycyjni - wybieramy hatchbacki, sedany i kombi.

Oto przegląd najchętniej kupowanych samochodów używanych w Polsce.

Tagi: samochody używane | najchętniej kupowane auta

Oceń artykuł:

2,40

Skomentuj (1)

gienio832, 13 lutego 2016, 14:23

Bo Polacy poki co kochaja niemieckie auta a szczegolnie TDI . Ale nie dlugo sie to zmieni
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij