auto motor i sport poleca:

Sprzęt car audio

Poleć ten artykuł:

Nie przepłacaj za fabryczny sprzęt audio marnej jakości! Znajdziesz coś lepszego, niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz. Oto nasze propozycje.

Radioodbiorniki samochodowe

Clarion CZ202E
Odtwarza płyty CD, audio i pliki MP3 – to oczywiste, ale dzięki wejściom USB i AUX w przednim panelu nie będziesz uzależniony wyłącznie od płyt; w każdej chwili podepniesz pendrive'a, czy przenośną mp-trójkę. Dysponuje mocą 4 x 45 W, ale bez problemu będziesz mógł podłączyć dodatkowo zewnętrzny wzmacniacz.  

JVC KW-R500E
Jeśli masz miejsce na odtwarzacz 2DIN – to propozycja godna rozważenia. Moc 4 x 50 W i wyjście na zewnętrzny wzmacniacz pozwolą na ogarnięcie całkiem mocnego zestawu głośników. Dzięki modułowi Bluetooth podepniesz telefon lub odtwarzacz MP3, a całością będziesz mógł sterować za pomocą na przykład iPoda. Jeśli nie masz wielofunkcyjnej kierownicy – obsługę ułatwi dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania.  

Pioneer AVH-2400BT
Ten odtwarzacz ma dwa przydatne elementy: trzy wyjścia RCA pre-out, umożliwiające rozbudowę systemu nagłośnienia o dodatkowe wzmacniacze, subwoofery i głośniki, oraz 8-pasmowy korektor graficzny z funkcją zwrotnicy, który umożliwia dostrojenie ustawień urządzenia do akustyki wnętrza Twojego samochodu. A na 5,8-calowym ekranie możesz zobaczyć na przykład obraz z kamery cofania.  

Alpine IVE-W530BT
Gratka dla podróżujących z dziećmi: funkcja podwójnej strefy pozwala na przełączanie źródeł sygnału A/V z urządzeń takich jak iPhone lub DVD na ekrany umieszczone z tyłu, a Ty w tym czasie wciąż możesz słuchać radia. Podczas postoju sam możesz obejrzeć film na 6,1-calowym ekranie VGA. Sprzęt jest w pełni kompatybilny z iPodem.  

Zapomnij o mitach związanych z niefabrycznym sprzętem audio:  

1. Nieoryginalne radio źle wygląda
Za pomocą odpowiednich akcesoriów montażowych można estetycznie i odwracalnie podpiąć niefabryczny aparat do praktycznie każdego produkowanego obecnie auta, zachować kolor podświetlenia i sterowanie przy kierownicy.

2. Radio padnie łupem złodzieja
Obecnie szybki demontaż radioodtwarzacza nie jest już taki łatwy, poza tym elektronika tanieje i złodziejom rzadko kiedy opłaca się ryzykować dla kilkuset złotych.

3. Producent dobiera najlepszy sprzęt do swojego auta
Fabryczny sprzęt, także ten dostępny za sporą dopłatą, zdecydowanie odbiega wyposażeniem oraz funkcjonalnością i jakością od często tańszego odpowiednika oferowanego przez markowych producentów.  

Tagi: car audio | radio | audio

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij