auto motor i sport poleca:

Sześciocylindrowy bokser i skrzynia PDK – z klocków Lego

Poleć ten artykuł:

Widząc takie projekty chętnie wrócilibyśmy do podstawówki. Tego Porsche nie znajdziecie jednak nawet w najlepszym sklepie z zabawkami. To dzieło zdolnego miłośnika klocków Lego i sportowych aut ze Stuttgartu. Wykorzystując 3500 elementów, w tym 8 silników elektrycznych, prawie 7 metrów przewodów, 3 zestawy do bezprzewodowego sterowania i mnóstwo wolnego czasu skonstruował niezwykły model Porsche 911.

O ile uroda tego pojazdu może nie przyprawia o szybsze bicie serca, to rozwiązania techniczne, jakie w nim znajdziemy, zwalają z nóg. Auto ma elektrycznie otwierany sztywny dach, sześciocylindrowego boksera z pracującymi tłokami i siedmiobiegową skrzynię PDK, której pracę można obejrzeć zaglądając pod podłogę auta. Przy tych elementach dodatki w postaci drzwi z działającymi klamkami, układu hamulcowego ze sprawnymi szczękami, zaciskającymi się na tarczach, czy zestaw oświetlenia, to już banały. Z resztą, patrzcie i podziwiajcie:

 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 482 030 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lego | Porsche | 911

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij