auto motor i sport poleca:

Szwajcarskie zegarki: Co do sekundy

Poleć ten artykuł:

Świat sportów motorowych to świat precyzji i najnowszych technologii. Ma wiele wspólnego ze światem zegarków... 

Szwajcarskie zegarki Zobacz całą galerię

Najwyższe jakość i precyzja wykonania, stylowy design, do tego prestiż – to elementy, na które pewnie zwracasz uwagę wybierając wymarzone auto. W takich samych kategoriach można rozpatrywać zakup zegarka. Od lat producenci czasomierzy przygotowują modele, nawiązujące do sportów motorowych, z którymi nieodłącznie wiąże się precyzyjny pomiar czasu.

W zeszłym roku Tag Heuer świętował 50. rocznicę powstania Carrery – zegarka, który narodził się z fascynacji Jacka Heuera rajdem Carrera Panamericana Mexico, uważanego za najbardziej wymagający rajd połowy XX wieku. Zegarek miał być odporny na wodę, kurz, błoto i doskonale czytelny w każdych warunkach – taki był w 1963 r. i tacy są jego następcy produkowani do dziś. Najlepsze materiały (włókno węglowe, tytan) wytrzymałość, precyzyjne mechanizmy i najdokładniejsze stopery, ale i odpowiednio wysoka cena – po tym poznasz najlepsze zegarki dla kierowców.

Tagi: zegarek | zegarki | TAG Heuer | Szwajcaria

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij