auto motor i sport poleca:

TOP5 kabriolety ze składanym sztywnym dachem za 20 tys. zł

Poleć ten artykuł:

Idzie lato, temperatura za oknem sięga ponad 30 stopni Celsiusa, myślisz więc, że świetnym pomysłem będzie zakup samochodu z otwartym nadwoziem. Ale jeżeli ma to być jedyny samochód w rodzinie, poszukaj samochodu ze składanym twardym dachem.

Jeżeli dopiero rozglądasz się za kupnem kabrioletu, niestety przegapiłeś najlepszy czas, w którym takie samochody są najtańsze. "Moment tym bardziej dobry, że jesienią i na początku zimy wywoławcze ceny kabrioletów spadają" – ocenia Jacek Gnoiński z firmy Info-Ekspert wydającej informator o wartościach rynkowych pojazdów.

Ale skoro już podjąłeś decyzję i chcesz kupić auto jeszcze przed rozpoczęciem lata, postaramy się przybliżyć Tobie listę modeli, na jakie warto zwrócić uwagę. Celowo ominęliśmy starsze samochody klasy premium.  Najrozsądniej szukać aut typu coupé-cabrio (CC ), ze sztywnym, metalowym dachem, które możesz eksploatować cały rok i które nie wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych.

Rynek kabrioletów jest jeszcze w Polsce ubogi, ale to się zmienia. Podpowiadamy, jakie godne polecenia modele w cenie za ok. 20-25 tys. zł najczęściej pojawiają się w internetowych ogłoszeniach.

Na tapetę wzięliśmy ulubieńca kobiet, czyli Peugeota 307 CC, nieco pospolite Renault Megane CC, ciekawie wyglądającego Opla Astrę Twin Top, niespotykanego na naszych drogach Forda Focusa Coupe-Cabrio oraz VW Eosa.

Tagi: kabriolet | Renault Megane cc | Ford Focus Coupe-Cabrio | Opel Astra Twin Top | VW Eos | Peugeot 307 CC

Oceń artykuł:

1,80

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij