auto motor i sport poleca:

Uchwyty na kawę w aucie

Poleć ten artykuł:

Zdarza się, że w aucie brakuje uchwytów na kubki. Sytuację mogą uratować podstawki akcesoryjne. Teoretycznie. 

Uchwyty na kawę Zobacz całą galerię

Sprawdzaliśmy łatwość montażu trzech uchwytów w pięciu autach – Skodzie Citigo, Citroënie C3, Fiacie 500L, Hyundaiu i40 i rodzinnym Peugeocie 5008. W teorii montaż uchwytu jest banalny, a korzystanie z niego komfortowe, w praktyce – nie zawsze tak jest. Dlatego najlepiej kupić taki uchwyt, który będzie można przymierzyć w aucie i zwrócić, jeśli okaże się, że nie pasuje (np. na Allegro).

Uchwyt na drzwi Teoretycznie wystarczy włożyć go między szybę i uszczelkę drzwi, w praktyce jednak nie zawsze daje się go wcisnąć w to miejsce. Po zamontowaniu jest niestabilny i kubek wypełniony napojem przechyla się podczas manewrów. U nas udało się go założyć tylko w Skodzie Citigo i Citroënie C3.
Cena: 6,90 zł

Uchwyt montowany do kratki nawiewu Wystarczy włożyć końcówki w kratkę nawiewu. Uda się to, jeśli nawiewy są umieszczone prawie pionowo, a poprzeczki w odstępach minimum 1 cm. U nas udało się go zamontować tylko w Citroënie C3 oraz Hyundaiu i40. Jeśli będzie pasował – jest godny polecenia.
Cena: 20 zł

Uchwyt na przyssawkę Najbardziej uniwersalny, bo może posłużyć również np. do powieszenia telefonu komórkowego. Gumowe końcówki sprawiają, że zawieszony przedmiot nie wyślizgnie się. Do obsługi wymaga użycia obu dłoni, więc jest bezużyteczny w czasie jazdy. Do napojów – nie polecamy.
Cena: 40 zł

Tagi: auto | akcesoria | kawa | kubek

Oceń artykuł:

3,20

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij