auto motor i sport poleca:

VZ509E – multimedialne centrum rozrywki Clarion

Poleć ten artykuł:

Jednostka multimedialna Clarion VZ509E Zobacz całą galerię

Multimedialna rozrywka w samochodzie to nie tylko wysoka jakość dźwięku i odtwarzania wideo przy pełnym bezpieczeństwie, ale także przyjemność i prostota obsługi. Dlatego też nowa jednostka multimedialna Clarion VZ509E posiada tylko 4 zintegrowane przyciski służące do kontroli całego urządzenia. Wraz z nowym, czytelnym menu wyświetlanym na ekranie dotykowym, użytkownicy mają dostęp do możliwości regulacji i ustawień.

Clarion VZ509E obsługuje wszystkie popularne standardy odtwarzania audio i wideo takie jak DVD, DivX, MP3, WMA czy AAC zapisane na dyskach CD, DVD czy pamięci przenośnej USB.

Dwustrefowa rozrywka to niezależne strefy dla przedniej i tylniej części samochodu, w których użytkownicy mogą korzystać jednocześnie z różnych źródeł audio-wideo.

Użytkownicy iPod / iPhone mogą podłączyć swoje urządzenia za pomocą oryginalnych przewodów Apple i w pełni sterować wyborem utworów z dotykowego ekranu VZ509E.

Firma Clarion bazując na wieloletnim doświadczeniu zastosowała liczne funkcje poprawy jakości dźwięku z popularnych formatów jak MP3 / WMA czy AAC. BBE MP przywraca utracone w procesie kompresji harmoniczne, a Beat EQ oraz wbudowane filtry HPF/LPF i 24 bitowy przetwornik dbają o najwyższą jakość dźwięku. Liczne wyjścia i wejścia audio - wideo umożliwiają rozbudowę systemu o zewnętrzne wzmacniacze, kamerę cofania czy urządzenia przenośne.

Clarion VZ509E umożliwia też bezpośrednie podłączenie i sterowanie nową nawigacją Clarion NP509E bazującą na nagradzanym interfejsie iGO 8.3 z mapą 44 krajów Europy, zawierającą budynki 3D, bogatą bazę interesujących miejsc POI czy dane o ukształtowaniu terenu.

Zestaw Clarion'a składający się z VZ509E i NP509E dostępny jest do końca wakacji w promocyjnej cenie 4.444 PLN u Autoryzowanych Dealerów Clarion na terenie Polski.

Tagi: Clarion | VZ509E | audio-wideo | car audio

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij