auto motor i sport poleca:

Z przewodnikiem do celu

Poleć ten artykuł:

Nawigacja Navigon 2110

Zadebiutował na targach CeBIT, teraz dostępny jest w sklepach - nowy NAVIGON 2110 max wyposażony w najnowsze oprogramowanie udowadnia, że nowoczesną i elegancką nawigację można kupić za naprawdę nieduże pieniądze.

Dodatkowo wybierając NAVIGON 2110 max otrzymamy zniżkę na 2-letnią aktualizację map. Sprzęt ten posiada Asystent Pasa Ruchu Pro, który na długo przed skrzyżowaniem podpowiada, którego pasa należy się trzymać.

4,3-calowy ekran w formacie 16:9 zapewnia przejrzystość obrazu. Akumulator wystarcza na 3 godziny pracy. W zestawie otrzymujemy oczywiście ładowarkę. Funkcja Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań ułatwia orientację wśród wielkich węzłów komunikacyjnych, np. przy zjazdach na autostrady. Kierowca jest też informowany o korkach.

Wersja europejska (38 krajów) kosztuje 999 złotych, regionalna (19 krajów, Europa Środkowo-Wschodnia) natomiast 899 złotych. Więcej informacji na stronie www.navigon.pl

Źródło: Navigon 2110

Tagi: nawigacja satelitarna | Navigon | 2110 Max | nowość

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij