Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Zadbają o Ciebie i Twoje auto

Autofederacja (AF) mianuje się pierwszą w Polsce opiniotwórczą i opartą na idei afiliacji organizacją, która powstała by zrzeszyć wszystkich polskich kierowców, bez względu na rodzaj pojazdu, który użytkują, staż za kierownicą czy kategorię prawa jazdy.

Misją AF jest poprawa komfortu użytkowników polskich dróg i indywidualne podejście do każdego kierowcy. Autofederacja ma na celu zapewnienie dostępu do wszechstronnej wiedzy o rynku motoryzacyjnym, krzewienie kultury na polskich drogach, wdrażanie sprawdzonych i zintegrowanych rozwiązań dla kierowców oraz wspieranie ich kiedy tylko tego potrzebują.

W sytuacjach wymagających szybkiego i profesjonalnego działania członkowie Autofederacji mogą korzystać z najlepszych ekspertów, rzeczoznawców i specjalistów zrzeszonych w AF. Objęci kompleksową opieką Autofederacji otrzymają oni najwyższej jakości pomoc i wsparcie.

W ramach oferowanego wsparcia Autofederacja już dziś zapewnia udzielanie pomocy w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i z tytułu szkód majątkowych, a także pomoc prawną obejmującą doradztwo w sytuacjach związanych nie tylko z użytkowaniem pojazdu. W przyszłości zostaną wprowadzone usługi związane z eksploatacją, naprawą samochodu i jego ubezpieczeniem. Eksperci Autofederacji doradzą jak obniżyć koszty utrzymania samochodu, gdzie go serwisować czy gdzie zamówić tańsze, choć w pełni wartościowe części zamienne. Planowane jest również udostępnienie usług medycznych w ramach prywatnej opieki medycznej, ze specjalnymi stawkami dla Członków AF.

Więcej o planach AF dowiesz się na stronie internetowej organizacji - www.af.pl

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Cóż za reklama została tutaj nam zaoferowana.
  ~Samuraj, 2011-11-18 01:55:42
 • avatar
  zgłoś
  dej Pan spokój, imho na tym etapie bieda jest straszna. Rozwaliły mnie szumnie zapowiadane sklepy ze zniżkami: militaria .pl i elady, czy coś. Konsultacja prawnika też wypasiona - godzina per kwartał. Marketingowy bełkot...
  esper, 2011-11-17 17:04:26
 • avatar
  zgłoś
  Trochę z DAS, trochę z ADAC. Szkoda, że nie ma szczegółowych informacji, typu obszar objęcia "ubezpieczenia", firm współpracujących i dokładnego zakresu pomocy. Niby wszystko, a jednak nic. Wolę ADAC, bo ich oferta jest jasna i wg. mnie bardziej interesująca.
  MarCiNeK, 2011-11-17 16:10:29
 • avatar
  zgłoś
  Nowa organizacja stawia sobie ambitny cel - chce poprawić komfort wszystkich polskich kierowców.
  auto motor i sport, 2011-11-17 14:15:45
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij