Alfa Romeo Giulia - Wiadomości

Informacje o samochodach Alfa Romeo Giulia: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Alfa Romeo Giulia, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Alfa Romeo Giulia. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA) Wydarzenia 20 maja 2016, 13:53

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA)

W ostatnich dniach na torze testowym Fiata we włoskim Balloco, mieliśmy okazję sprawdzić najnowsze dzieło Alfy Romeo, czyli model Giulia. Oto nasze wrażenia z jazdy 510-konnym modelem Quadrifoglio oraz 180-konną odmianą wysokoprężną 2.2 ze skrzynią automatyczną.

Alfa Romeo Giulia - tańsza niż Mercedes C i BMW 3 (cennik) Wydarzenia 20 maja 2016, 07:17

Alfa Romeo Giulia - tańsza niż Mercedes C i BMW 3 (cennik)

Wreszcie poznaliśmy cennik nowej Alfy Romeo Giulii. Dostępna będzie na początku z dwoma silnikami (2.2 diesel; 2.9 V6 biturbo) i w każdej odmianie jest tańsza nić konkurencja.

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria Wydarzenia 17 maja 2016, 08:02

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria

Nadworna marka Mopar, która zajmuje się modyfikowaniem i produkcją akcesoriów dla samochodów koncernu Fiat Chrysler Automobile przygotowała specjalne akcesoria dla nowej Alfa Romeo Giulii.

Alfa Romeo Giulia Diesel Wydarzenia 11 maja 2016, 12:16

Alfa Romeo Giulia - rozpoczęto przyjmowanie zamówień

Alfa Romeo kazała bardzo długo czekać na Giulię. Nie wiadomo, czy to wina "włoskiego podejścia do tematu", czy Alfa chciała porządnie przygotować Giulię do walki z konkurencją. W każdym razie - nową Alfę można już zamawiać w salonach.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców Wydarzenia 6 maja 2016, 08:56

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców

Prawa i porządku na włoskich drogach będzie strzegła nowa Alfa Romeo Giulia w wersji Quadrifoglio. Samochód zasił właśnie szeregi Carabinieri. Zobacz 510-konny radiowóz.

Produkcja Alfy Romeo Giulii Wydarzenia 22 kwietnia 2016, 11:12

Alfa Romeo Giulia wreszcie zjechała z taśmy produkcyjnej

I stało się. Alfa Romeo potrzebowała rok czasu na rozpoczęcie produkcji nowej Giulii. Ale wreszcie jest, pierwszy egzemplarz zjechał z taśmy produkcyjnej w Cassino.

Alfa Romeo Giulia 2016 Wydarzenia 1 marca 2016, 12:01

Alfa Romeo Giulia - znamy pozostałe odmiany

Prawie rok po premierze modelu Giulia w ekstremalnej odmianie doczekaliśmy się cywilnych wersji. Spokojniejszy wygląd i oszczędne silniki. Zobacz, czy warto będzie wybrać się po Giulię do salonu Alfy Romeo.

Alfa Romeo Giulia Wydarzenia 17 listopada 2015, 04:00

Alfa Romeo Giulia - znamy listę silników

Znamy już pełną listę silników nowej Alfy Romeo Giulii. Do 510-konnego silnika Ferrari dochodzi jeden diesel oraz 4-cylindrowy motor benzynowy.