Alfa Romeo - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Alfa Romeo: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Alfa Romeo, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Alfa Romeo. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Alfa Romeo

Alfa Romeo Stelvio - premiera w Los Angeles Wydarzenia 7 września 2016, 15:08

Alfa Romeo Stelvio - premiera w Los Angeles

Najpierw Maserati, teraz Alfa Romeo. Kolejny włoski producent wystawi swój model do rywalizacji w powiększającym się segmencie SUV.

Alfa Romeo 4C - czy pojawi się następca? Wydarzenia 20 lipca 2016, 08:01

Alfa Romeo 4C - czy pojawi się następca?

Jak donoszą amerykańskie media sprzedaż Alfy Romeo 4C za oceanem jest bardzo rozczarowująca. Z tego powodu może okazać się, że niedługo koncern Fiata zaprzestanie produkcji tego modelu.

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA) Wydarzenia 20 maja 2016, 13:53

Alfa Romeo Giulia - na wysokim poziomie (JAZDA)

W ostatnich dniach na torze testowym Fiata we włoskim Balloco, mieliśmy okazję sprawdzić najnowsze dzieło Alfy Romeo, czyli model Giulia. Oto nasze wrażenia z jazdy 510-konnym modelem Quadrifoglio oraz 180-konną odmianą wysokoprężną 2.2 ze skrzynią automatyczną.

Alfa Romeo Giulia - tańsza niż Mercedes C i BMW 3 (cennik) Wydarzenia 20 maja 2016, 07:17

Alfa Romeo Giulia - tańsza niż Mercedes C i BMW 3 (cennik)

Wreszcie poznaliśmy cennik nowej Alfy Romeo Giulii. Dostępna będzie na początku z dwoma silnikami (2.2 diesel; 2.9 V6 biturbo) i w każdej odmianie jest tańsza nić konkurencja.

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria Wydarzenia 17 maja 2016, 08:02

Alfa Romeo Giulia - Mopar przygotował specjalne akcesoria

Nadworna marka Mopar, która zajmuje się modyfikowaniem i produkcją akcesoriów dla samochodów koncernu Fiat Chrysler Automobile przygotowała specjalne akcesoria dla nowej Alfa Romeo Giulii.

Alfa Romeo Giulia Diesel Wydarzenia 11 maja 2016, 12:16

Alfa Romeo Giulia - rozpoczęto przyjmowanie zamówień

Alfa Romeo kazała bardzo długo czekać na Giulię. Nie wiadomo, czy to wina "włoskiego podejścia do tematu", czy Alfa chciała porządnie przygotować Giulię do walki z konkurencją. W każdym razie - nową Alfę można już zamawiać w salonach.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców Wydarzenia 6 maja 2016, 08:56

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - bat na przestępców

Prawa i porządku na włoskich drogach będzie strzegła nowa Alfa Romeo Giulia w wersji Quadrifoglio. Samochód zasił właśnie szeregi Carabinieri. Zobacz 510-konny radiowóz.

Produkcja Alfy Romeo Giulii Wydarzenia 22 kwietnia 2016, 11:12

Alfa Romeo Giulia wreszcie zjechała z taśmy produkcyjnej

I stało się. Alfa Romeo potrzebowała rok czasu na rozpoczęcie produkcji nowej Giulii. Ale wreszcie jest, pierwszy egzemplarz zjechał z taśmy produkcyjnej w Cassino.

Alfa Romeo SUV Wydarzenia 7 marca 2016, 09:22

Alfa Romeo Stelvio - włoski SUV jeszcze w tym roku?

Chodzą pogłoski, że Alfa Romeo pokaże pierwszego w swojej historii SUV-a i to całkiem niedługo. Auto ma nosić nazwę Stelvio.

Alfa Romeo Disco Volante Spider Wydarzenia 2 marca 2016, 14:09

Alfa Romeo Disco Volante Spider - Genewa 2016

Alfa Romeo Disco Volante Spider została zaprojektowana przez studio projektowe Carrozzeria Touring Superleggera, która zajmuje się najbardziej luksusowymi autami świata. Disco Volante Spider bazuje na modelu 8C, ale jest od niego o niebo ładniejszy.