Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Audi - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Audi: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Audi

Audi RS 4 - w trakcie testów

Audi RS 4 - w trakcie testów (7)

Dla kierowców, którym sprint do 100 km/h w 4,7 sekundy w Audi S4 wydaje się ślamazarnym tempem Audi przygotowuje nowy model RS 4.

Audi SQ5 - nowa odsłona

Audi SQ5 - nowa odsłona (4)

Na salonie samochodowym w Detroit Audi zaprezentowało model SQ5, czyli najmocniejszy wariant swojego najpopularniejszego SUV-a.

Audi Q8

Audi Q8 Concept - testy drogowe (2)

Szef Audi, Rupert Stadler potwierdził produkcję Audi Q8 już w ubiegłym roku. Teraz na Detroit Motor Show będzie można zobaczyć Audi Q8 Concept. Jednocześnie w Skandynawii trwają próby drogowe nowego modelu.

Audi A7

Audi A7 i S7 - modyfikacje od M&D Exclusive Cardesign (6)

Niemiecki tuner wychodzi na przeciw właścicielom Audi A7 i S7. Pakiet modyfikacji pozwala przemienić "siódemkę" w bestię straszniejszą niż RS7.

Audi A3

Audi A3 - to już 20 lat na rynku (7)

Wielkie święto w Audi. Trudno w to uwierzyć, ale jeden z najpopularniejszych modeli obchodzi właśnie 20. urodziny. Model A3 przez dwie dekady znalazł aż cztery miliony nabywców.

Audi A5 Cabriolet

Audi A5/S5 Cabriolet - nowy w rodzinie (13)

Producent z Ingolstadt powiększa rodzinę nowej "piątki" tym razem prezentuje otwartą wersję A5 i S5, która dołączy do wersji Coupe oraz Sportback.

Audi S8 Plus - test

Audi S8 Plus - moc luksusu (10)

Topowa limuzyna Audi przeszła kurację wzmacniającą. Jest po niej jeszcze szybsza, ale i droższa – o ponad 60 tys. zł.

FC Barcelona i Audi

Gwiazdy FC Barcelony dostały nowe Audi (9)

Kilka miesięcy temu Audi wymieniło flotę samochodów Bayernowi, a teraz przyszedł czas na FC Barcelonę. Zobacz, jakie samochody wybrały największe gwiazdy piłki takie jak Messi, Suarez czy PIque.

Audi Q5 - lżejsze, bardziej nowoczesne, lepiej wyposażone

Audi Q5 - lżejsze, bardziej nowoczesne, lepiej wyposażone (19)

Nie ma co ukrywać - Audi Q5 to jeden z najbardziej wyczekiwanych samochodów 2016 roku. Drugą generację auta pokazano właśnie na salonie w Paryżu. Auto korzysta ze znanych rozwiązań grupy VW, a zmian w jego designie nie można nazwać rewolucyjnymi.

1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18