Bentley Bentayga - Wiadomości

Informacje o samochodach Bentley Bentayga: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Bentley Bentayga, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Bentley Bentayga. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Bentley Bentayga

Bentley Bentayga Diesel - Wydarzenia 21 września 2016, 12:31

Bentley Bentayga Diesel - "ropniak" dla arystokraty

Świat w motoryzacji kończył się już kilka razy. Pojawienie się silnika wysokoprężnego w Bentley'u niczego nie kończy, ale na pewno jest to przełomowy moment. Czy Bentley Bentayga Diesel znajdzie sporo klientów?

Bentley Bentayga z hakiem holowniczym Wydarzenia 17 sierpnia 2016, 14:02

Bentley Bentayga z hakiem holowniczym

Paleta wyposażenia dodatkowego w Bentleyu Bentayga zaskakuje coraz bardziej. Po zestawie wędkarskim przyszedł czas na hak holowniczy, który umożliwi holowanie luksusowej naczepy.

Bentley Bentayga - Mansory szykuje wielką bombę Wydarzenia 12 maja 2016, 07:07

Bentley Bentayga - Mansory szykuje wielką bombę

Niemiecki tuner Mansory oficjalnie zapowiedział swój pakiet modyfikacji, przygotowany dla Bentley'a Bentaygi. Zobacz, czego możemy spodziewać się po Mansory.

Bentley Bentayga - pierwsze samochody trafiły do klientów Wydarzenia 23 marca 2016, 10:58

Bentley Bentayga - pierwsze samochody trafiły do klientów

Bentley Bentayga to pierwszy SUV marki z Crewe. Cała produkcja do 2017 roku została już wyprzedana, a pierwsze egzemplarze trafiły w ręce klientów. Jak wiele z nich trafi do Polski?

Bentley Bentayga Wydarzenia 21 października 2015, 09:04

Bentley Bentayga - będzie diesel

Bentley potwierdził, że w nowej Bentaydze pojawi się silnik wysokoprężny. Jaką jednostkę zaplanowano do najbardziej luksusowego SUV-a świata?

Bentley Bentayga Wydarzenia 21 września 2015, 10:55

Klienci na Bentley'a Bentayga muszą czekać. Auto zamówił ktoś specjalny

Bentley Bentayga to pierwszy w historii tej marki SUV. Brytyjczycy chwalą się, że to też najbardziej luksusowy, najmocniejszy i najszybszy samochód tej klasy. Auto bardzo spodobało się bardzo wpływowemu i specjalnemu klientowi, który jako pierwszy ma otrzymać Bentaygę.

Bentley Bentayga Wydarzenia 15 września 2015, 10:07

Bentley Bentayga - Targi Frankfurt 2015

Szejkowie, oligarchowie i szlachcice! To auto dla Was! Bentley nową Bentaygą pokazuje najszybszego, najmocniejszego i najbardziej luksusowego SUV-a świata. Podziwiamy go podczas targów we Frankfurcie.