Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Bentley - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Bentley: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Bentley

Continental GT

Bentley Continental Supersports - ostatni krzyk mocy (12)

Oto on - najmocniejszy Bentley w historii, który dodatkowo uzurpuje sobie tytuł najszybszego, czteroosobowego auta na naszym globie. Czy tak jest faktycznie?  

Bentley Mulsanne Speed dla Bamforda

Bentley Mulsanne Speed dla zegarkowego guru (7)

Kiedy zajmujesz się personalizowaniem luksusowych zegarków, nie możesz jeździć seryjnym samochodem. Dlatego Bentley zbudował wyjątkową edycję modelu Mulsanne dla George`a Bamforda.

Bentley Bentayga Diesel -

Bentley Bentayga Diesel - "ropniak" dla arystokraty (15)

Świat w motoryzacji kończył się już kilka razy. Pojawienie się silnika wysokoprężnego w Bentley'u niczego nie kończy, ale na pewno jest to przełomowy moment. Czy Bentley Bentayga Diesel znajdzie sporo klientów?

Bentley Flying Spur W12 - Ponad 320 km/h w komforcie i luksusie

Bentley Flying Spur W12 - Ponad 320 km/h w komforcie i luksusie (7)

Producent z Crewe przedstawił nową wersję modelu Flying Spur. Auto z silnikiem W12 dostało "S" w nazwie i kilka dodatkowych koni mechanicznych. A to wszystko w stylowym i luksusowym opakowaniu.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Bentley EXP 10 Speed 6

Bentley EXP 10 Speed 6 concept bliski produkcji? (7)

Bardzo możliwe, że pojazd koncepcyjny od Bentley'a - EXP 10 Speed 6 - wejdzie do produkcji seryjnej. Taką decyzję ma podjąć brytyjska firma po spotkaniu się z bardzo ciepłym przyjęciem tego modelu.

Bentley Continental GT V8 S - stworzony w słusznym celu

Bentley Continental GT V8 S - stworzony w słusznym celu (6)

Bentley zaprosi brytyjskiego artystę Petera Blake'a do wspólnego projektu w oparciu o Continentala GT V8 S Convertible. Zobacz, jedyny taki egzemplarza Continentala GT.

Bentley Mulsanne - egzemplarz od arystokratki na sprzedaż

Bentley Mulsanne - egzemplarz od arystokratki na sprzedaż (2)

Bentley Mulsanne to synonim luksusu i komfortu na najwyższym poziomie. Na sprzedaż trafi jeden z egzemplarzy tego modelu. Niby nic wyjątkowego, ale chodzi tu o samochód należący do bardzo wpływowej osoby. Zobacz, sprzedaje swojego Bentley'a Mulsanne. 

Bentley Mulsanne 2017

Bentley Mulsanne 2017 - zmiana tronu (23)

Bentley zaprezentował odświeżonego Mulsanne'a, szykowanego na rok 2017. Zmiany w aucie są niewielkie, ale widoczne.

Vertu Bentley

Telefon od Bentley'a - nie stać Cię (7)

To już trzecia edycja luksusowego smartfona stworzonego wspólnie przez Bentley'a i firmę Vertu. Zobacz, ile kosztuje ta elegancka zabawka dla bogaczy.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4