BMW Seria 4

Podobnie jak w przypadku serii 2, BMW z serii 4 to bardziej ekskluzywna i prestiżowa odmiana serii 3. Od wystawy North American International Auto Show w Detroit w 2013 roku BMW serii 4 występuje w odmianach coupe i cabrio. Główni konkurenci to Audi A5 i Mercedes E Coupe.

Opinia eksperta

M z numerem 4 jest świetne, ale sztywniejsze i bardziej agresywne stylistycznie M3 zrobiło na nas jeszcze lepsze wrażenie.

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

<p>M z numerem 4 jest świetne, ale sztywniejsze i bardziej agresywne stylistycznie M3 zrobiło na nas jeszcze lepsze wrażenie.</p>

M z numerem 4 jest świetne, ale sztywniejsze i bardziej agresywne stylistycznie M3 zrobiło na nas jeszcze lepsze wrażenie.

Adam Majcherek
redaktor "auto motor i sport"

Wiadomości dotyczące modelu BMW Seria 4

BMW M4 Coupe - wyścigowe GT4 w przygotowaniu Wydarzenia 29 lipca 2016, 09:54

BMW M4 Coupe - wyścigowe GT4 w przygotowaniu

Seria wyścigowa klasy GT4 staje się coraz bardzie popularna. Dostrzega to bawarski koncern, który zapowiedział na 2018 rok swoją fabryczne auto zbudowane na bazie BMW M4 Coupe. 

BMW M4 Competition Sport - dla matadora Wydarzenia 9 maja 2016, 21:45

BMW M4 Competition Sport - dla matadora

Hiszpański oddział BMW na targach w Madrycie przedstawił limitowaną wersję BMW M4 CS. Competition Sport podnosi cenę sportowego coupe aż o 40 800 euro. Zobacz, czym wyróżnia się M4 CS.

BMW M4 CS - zapowiedź z Hiszpanii Wydarzenia 7 kwietnia 2016, 09:16

BMW M4 CS - zapowiedź z Hiszpanii

W internecie pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie, udostępnione przez hiszpański oddział BMW. W tamtejszym regionie pojawi się ciekawa wersja BMW M4 CS. Samochód będzie pozycjonowany poniżej M4 GTS, zobacz co szykują matadorzy z BMW.

Zdjęcia samochodów BMW Seria 4

Dealerzy - tu kupisz samochód BMW Seria 4

Dealer BMW Bońkowscy
zachodniopomorskie

Dealer BMW Bońkowscy

Ustowo 55, 70-001 Szczecin
www.bmw-bonkowscy.pl, www.mini-bonkowscy.pl