Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ferrari FF - Wiadomości

Informacje o samochodach Ferrari FF: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Ferrari FF, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Ferrari FF. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Ferrari FF

Ferrari FF facelifting Wydarzenia 26 stycznia 2016, 11:47

Ferrari FF - będzie facelifting

Ferrari podzieliło się pierwszą zapowiedzią odświeżonego modelu FF. Premierę zaplanowano na wystawę aut Concorso d'Eleganza Villa d'Este w przyszłym miesiącu.

Pagani Huayra Wydarzenia 4 listopada 2014, 11:39

Ferrari, Pagani, Lamborghini - bolidy z plakatu

Cztery samochody. Każdy z nich mógłby zdobić ścianę nad biurkiem. Oto Ferrari FF,  Pagani Huayra, Lamborghni Aventador i Morgan Threewheeler.

Policja w Dubaju: nowe radiowozy Wydarzenia 7 czerwca 2013, 12:05

Policja w Dubaju: nowe radiowozy

Lamborghini Aventador, Ferrari FF, Chevrolet Camaro, Bentley Continental, Aston Martin One-77 i Mercedes-Benz SLS – ta flota policji w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich powiększyła się niedawno o trzy kolejne ciekawe pozycje.

Ferrari FF Wydarzenia 17 lutego 2011, 09:06

Ferrari FF przyłapane na północy Hiszpanii (wideo)

Turecki szczęśliwiec przyłapał je podczas urlopu.

Ferrari FF Wydarzenia 21 stycznia 2011, 13:00

Ferrari FF – tak wygląda nowy model (video)

Włosi zaprezentowali swoje najnowsze dzieło - najmocniejsze czteromiejscowe Ferrari, po raz pierwszy w historii z napędem na cztery koła.