Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ferrari - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Ferrari: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Ferrari

Ferrari 488 Challenge

Ferrari 488 Challenge - turbo na torze (5)

Podczas corocznej imprezy Ferrari, która zwykle jest podsumowaniem sezonu wyścigowego włosi pokazali najnowszą zabawkę, gotowa do sezonu 2017.

Ferrari GTC4 Lusso T

Kupujesz Ferrari? Musisz być cierpliwy! (7)

Czasy, kiedy Ferrari było niszowym producentem samochodów już dawno odeszły. Klienci zamawiający nowe egzemplarze z włoskiej stajni muszą się uzbroić w cierpliwość. Wszystko przez zbyt duże zainteresowanie.

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia (2)

Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem podczas salonu w Paryżu wyciekły pierwsze zdjęcia Ferrari LaFerrari w wersji Spider.

Test Ferrari 488 GTB - Madonna Mia!

Test Ferrari 488 GTB - Madonna Mia! (21)

Moment obrotowy jego silnika jest o 220 Nm większy niż w poprzednim modelu. Dwie sprężarki produkują tak wielkie ciśnienie, że koniecznie musieliśmy sprawdzić, czy 760 Nm przenoszone na tylną oś w ogóle da się opanować. Test Ferrari 488 GTB. 

Ferrari 488 GTB - Novitec podkręca berlinettę turbo

Ferrari 488 GTB - Novitec podkręca berlinettę turbo (20)

Novitec jak zwykle trzyma poziom i przedstawia kolejny mocno zmodyfikowany samochód. Tym razem padło na Ferrari i model 488 GTB. Zobacz, jak prezentuje się Ferrari dłubnięte przez ludzi z Novitec Rosso.

Ferrari 488 MM Speciale

Ferrari 488 MM Speciale - jedyny taki (4)

Na polskich portalach ogłoszeniowych często widzimy ogłoszenia z napisem = "jedyny taki". Jeśli kiedykolwiek właściciel tego Ferrari zdecyduje się na sprzedaż, taki opis będzie całkowicie zgodny z prawdą. Oto Ferrari 488 MM Speciale.

Ferrari GTC4Lusso - oto następca FF

Ferrari GTC4Lusso - oto następca FF (9)

Ferrari odsłania kurtynę i pokazuje następce modelu FF. Pierwotnie mówiło się o liftingu auta, ale Włosi z Maranello nie chcą być postrzegani jako ci idący na łatwiznę. Zobacz szczegóły Ferrari GTC4Lusso.

Wypadek Ferrari LaFerrari

Ferrari LaFerrari rozbite (5)

Jedno z 499 wyprodukowanych najostrzejszych i najszybszych Ferrari zostało rozbite. Czerwone LaFerrari wjechało w zaparkowane auta w Budapeszcie.

Ferrari F12tdf

Ferrari F12tdf oficjalnie (7)

To jedna z najgorętszych premier motoryzacyjnych tego roku. Ferrari wypuszcza jeden z najszybszych i najbardziej ekscytujących modeli w ofercie.

1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5